Шинель

Пластичний перформанс на 1 дію, М. Гоголь. 492

"Шинель"  це експериментальна вистава без слів за однойменною повістю Миколи Гоголя. Історія про самотнього чоловіка, який живе у своєму замкненому внутрішньому світі. Довгий час він залишається посміховиськом для суспільства і стоїть на одному місці, поки життя проходить повз нього. Аж раптом його сумне сіре існування знаходить сенс, матеріальну ціль у вигляді шинелі. Вона йому дуже дорого обходиться, але одразу змінює його життя: виникає повага, з'являються нові можливості, нові друзі, і все, начебто, налагоджується, але реальність диктує свої правила. Вистава "Шинель" підіймає питання бідності та самотності, великого значення статусу та нетерпимості у суспільстві. "Шинель"  вистава про сьогодення, де правила диктують так звані "великі люди".

Довідка про режисера: Артем Вусик  молодий режисер з Харкова, який працює в унікальному жанрі Фанк-Футуризм.

Він точно відтворює авторський сюжет, складаючи виставу з калейдоскопу живих картин, які провокують уяву глядача

та викликають безліч асоціацій. Після успіху його "Дракули" в Харкові, та резонансу "Перетворення" у Львові, Сумський театр імені Щепкіна прийняв естафету експериментального напрямку.

Режисер-постановник — Артем Вусик.

У виставі задіяні артисти: Діана Каландарішвілі, Уляна Бєлова-Калініченко, Анастасія Ластовецька, Євгенія Валюх, Дарія Купальна, Владислав Писарев, Ірина Рєчкіна, Сергій Великодний, Крістіна Зограбян.

Фото
Где и когда
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.