Лісова пісня

Антиапокаліптична феєрія на 2 дії за Л.Українкою. "Німого в лісі в нас нема нічого..." 83

Втрата гармонії між людиною і природою обертається катастрофічними наслідками. Це призводить до конфлікту стихії та людського его. Бажання людини обдурити природу у своїй гонитві за титулом "вінець творіння" руйнує зв'язок із природою. Людина знищує себе.

Дядько Лев і є Лісовиком. Це посланець з інших часів, він прийшов до нас – від наших предків. Він і бере на себе місію відновити гармонію між людиною та природою з допомогою двох начал – природного (Мавка) і людського (Лукаш).

Мавка віддана Лукашеві, але зраджує себе, перетворюючи свій світ – на світ людський.

Хор і струнний квартет стануть поводирями в цій історії, – в музиці звучатимуть голоси наших забутих предків. Це голоси з того світу, звідки й приходить дядько Лев і куди всі повертаються після смерті. Це фантазія на тему, "що" може трапитися в недалекому майбутньому, коли віковічний дуб стане останнім оазисом на планеті, коли людині не вистачатиме ресурсів, коли спрага вижити буде лише вбивати.

Режисер-постановник – Роман Козак.

Сценограф – Алія Байтенова.

Балетмейстер – Ольга Семьошкіна.

Костюми – Алія Байтенова, Любов Медвідь.

Хормейстер – Катерина Рохіна.

Дійові особи та виконавці:

Мавка – Діана Каландарішвілі.

Лукаш – Юрій Оноприйко.

Дядько Лев-Лісовик – засл. артист України Сергій Медін, Володимир Назаренко.

“Той, що греблі рве” – Владислав Писарев.

Русалка Водяна – Марія Корінна, Крістіна Зограбян.

Мати Лукашева – засл. артистка України Тамара Корінна, Наталія Дехта.

Килина – Олена Оноприйко.

Перелесник  – Владислав Калініченко.

Куць – Віталій Панченко.

Русалка Польова – Катерина Саченко.

“Той, що в скалі сидить” – Артем Кнопік.

Потерчата – Дмитро Садовничий, Єва Кнопік, Мілана Панченко, Володимир Висоцький, Аліса Меженіна, Альона Грищенко, Артур Криштоп.

Балет – Катерина Рашевська, Євгенія Валюх, Анастасія Ластовецька, Сергій Великодний, Крістіна Зограбян, Сергій Єрошкін, Анна Сліпченко, засл. артистка України Марія Грищенко, Катерина Рохіна, Олена Висоцька, Максим Одінцов, Сергій Завгородній, Юрій Садовничий, Ліна Люта, Вікторія Морозова, Олена Оноприйко, Катерина Саченко, Михайло Чухлєбов, Максим Шолох, Надія Фесенко, Тамара Бокатова, Алла Ліфіренко, Олена Вольська, Ірина Язвінська.

Фото
Где и когда
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.