Дог (Рід Каролін, Ченнінг Татум, 2022)

Лулу – яскрава, харизматична та дуже вольова. Заслужити її довіру вкрай складно. І красунчику на ім’я Бріггс (Ченнінг Татум) доведеться зробити все, щоб сподобатися Лулу. Адже вона може перетворити подорож на суцільний кошмар з грацією справжньої бельгійської вівчарки з характером. Ця парочка приречена на пригоди (12+). 842

Армійський рейнджер Бріггс (Ченнінг Татум) після тривалої перерви хоче повернутися до служби. Аби довести свою готовність та бажання знову стати до лав війська, йому доручають нескладну, проте дуже відповідальну справу. Невдовзі мають відбутися похорони одного побратима. Його родичі побажали, аби на церемонії була присутня собака Лулу, разом з якою він ніс службу. Песика доведеться везти уздовж усього Тихоокеанського узбережжя. Усе б нічого, але Лулу зовсім не хоче взаємодіяти з людьми. Вона кидається на усіх, нещадно псує речі та намагається втекти. Чи вдасться Бріггсу порозумітися з собакою та вчасно доставити її до пункту призначення?

Сімейна комедія «Дог» – це дебютна режисерська робота для актора Ченнінга Татума. Разом з ним направляв фільм Рід Каролін, до того ж Каролін написав сценарій. Як і Татум, він також новачок у режисурі. Вони працювали разом над стрічкою «Супер Майк» - Каролін як сценарист, а Татум як виконавець головної ролі.

В ролях: Ченнінг Татум, Акілла Золл, К'Оріанка Кілчер, Джейн Адамс, Кевін Неш, Ніколь Лаліберт.


Где и когда

Кінопалац "Дружба"

24.02.2022.  Время: 16.15

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.