Носоріг (Олег Сенцов, 2021)

Події розгортаються у 90-х. Безгрошів’я та негаразди у родині підштовхнули Вову на прізвисько Носоріг (Сергій Філімонов) ближче познайомитись з кримінальним світом. Сильний, безжальний, до того ж здібний спортсмен – він швидко добивався поставлених цілей (16+). 1260

Кримінальна драма «Носоріг» – другий повнометражний фільм Олега Сенцова. Проект стрічки переміг на 3-му пітчингу Держкіно у 2012 році. Зйомки мали проходити у Керчі. Окупація Криму та арешт Сенцова призупинили процес. Робота поновилася у 2019 році. На головну роль шукали не професійного актора, а людину з насиченим минулим. Роль дісталася Сергію Філімонову. Він займався боротьбою, був учасником футбольного фанатського руху, від початку війни приймав участь у бойових діях. Фільм знято у копродукції України, Польщі та Німеччини. Здебільшого знімали у Кривому Розі. Через пандемію не вдалося попрацювати у Німеччині, тож схожі локації шукали у Львові. Світова прем’єра відбулася 2019 року на Венеціанському кінофестивалі.

В ролях: Сергій Філімонов, Іван Тамашев, Євген Григор'єв, Ірина Мак, Алiна Зєвакова.


Где и когда

Планета Кіно

С 09.05.2022 по 11.05.2022.  Время: 16.50

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.