(Не)ідеальні парочки (Паоло Костелла, 2021)

Невеличка церква у одному з італійських міст приголомшила городян новиною. Усі шлюби, що укладали тут впродовж довгих років, анулюються. Колишній священик виявився шарлатаном (16+). 1004

Тепер, після викриття такого обману, достатньо простої формальності. Усі пари, що одружилися тут, мають прийти та знову виголосити свої клятви. Чотирьом місцевим подружжям усе це не видається чимось буденним та простим. Життя багато чого змінило у їхніх стосунках. Знову вступити у шлюб, змінити партнера чи жити так, ніби тебе ніколи не пов’язували ні з ким жодні клятви – вибір не з легких.

Комедію «(Не)ідеальні парочки» створив Паоло Костелла. Він зайнявся режисурою та у співавторстві з Паоло Дженовезе та Антонеллою Латтанці написав сценарій. Підґрунтям для сюжету фільму слугувала реальна історія, що трапилася близько 30 років тому у муніципалітеті Павія на півночі Італії. Вагання деяких пар перед повторним шлюбом висвітлювалися місцевій пресі.

В ролях: Клаудія Джеріні, Кароліна Крещентіні, Філіппо Нігро, Амбра Анджоліні, Клаудія Пандольфі.


Где и когда

Планета Кіно

С 17.02.2022 по 23.02.2022.  Время: 17.35

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.