Мій дідусь - Дід Мороз (Сергій Шляхтюк, 2021)

9-річний Максим (Лев Пічахчі) як ніхто інший потребує дива. У останній день року, що минає, Максим вирушає на пошуки Діда Мороза. 973

Навіщо ж витрачати час на написання якихось листів, якщо можна поговорити віч-на-віч. Тим більше, що Дід Мороз – рідний дідусь хлопчика. Шукати старенького Максим буде у столиці, але ж туди ще треба дістатися. Дорогою на юного мандрівника чекає чимало пригод. Добре, що у таких ситуаціях можна зустріти нових друзів. Але ж, нажаль, і недоброзичливці трапляються на кожному кроці.

Комедію «Мій дідусь – Дід Мороз» зняли спільно кінокомпанія SHL Production, BAD KARMA Production. Знімати розпочали ще навесні 2020 року. Планувалося, що фільм вийде на екрани напередодні нового 2021 року, але прем’єру довелося перенести на рік через пандемію. Режисер та співавтор сценарію – Сергій Шляхтюк. Він здобув освіту за спеціальністю режисер-постановник трюкового жанру. Перші кроки у кіновиробництві робив у якості каскадера. Цей фільм є його дебютом на великому екрані.

В ролях: Наталя Бадер, Лев Пічахчі, Діана Глостер, Микита Вакулюк, Дядя Жора, Дар'я Дубровська, Ірина Кудяшова.


Где и когда

Планета Кіно

С 02.12.2021 по 14.12.2021.  Время: 12.15

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.