Дезматч (Аластер Орр, 2020)

Дев’ятеро колишніх шкільних друзів збираються разом у лісі аби весело провести час. Пізньої ночі вони все ще сидять біля вогнища та згадують спільні жарти. Жоден з друзів не запам’ятав як саме вони заснули того вечора (18+). 1313

Посеред ночі усі прокидаються. Їх приспали невідомою речовиною і вдягли на кожного дивний жилет, що показує зворотній відлік часу. Колишній вчитель, син якого загинув у шкільні роки, винуватить у своїй втраті саме цю компанію. Чоловік вигадав спосіб помститися усім. Жилети на грудях друзів відраховують час коли хто із них має померти. Якщо когось вбити, то вбивці на жилет додається час вбитого. У того, чий час добігає, спрацьовує вибухівка у жилеті.

Бойовик, трилер та жахи – саме так позиціонують свій фільм «Дезматч» кінематографісти з ПАР. Аластер Орр доклав найбільше зусиль до виходу стрічки на екрани. У співавторстві з Девідом Д. Джонсом він написав сценарій, а також став режисером та продюсером проекту.

В ролях: Рейне Сварт, Расселл Крус, Камерон Скотт, Кайла Пріветт.


Где и когда

Планета Кіно

С 28.10.2021 по 03.11.2021.  Время: 19.15

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.