"Французький вісник" від "Ліберті, Канзас Івнінґ Сан" (Вес Андерсон, 2020)

Уявіть собі французьке місто середини ХХ століття. Життя, що тут вирує, ляже на сторінки популярного американського часопису (16+). 2285

У редакції видання зібралися редактори, аби обрати три історії з життя міста, що підуть в тираж. Когось це неодмінно розчарує, когось роздратує, а декому надасть друге дихання, аби жити та любити.

Комедійна мелодрама «Французький вісник» від «Ліберті, Канзас Івнінґ Сан» створена у копродукції Німеччини та США. Фільм зняв режисер Уес Андерсон («Готель Будапешт») у своєму впізнаваному стилі. Окрім режисури, Андерсон долучився до написання сценарію, який створив разом із Джейсоном Шварцманом та номінантом на премію «Оскар» 2013 року за кращий сценарій Романом Копполою. Фільмували з листопада 2018 до березня 2019 року у невеличкому містечку на півдні Франції. Передбачалося, що премєра стрічки відбудеться на Канському кінофестивалі 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції захід скасували, а появу на екранах кінотеатрів перенесли.

В ролях: Тімоті Шаламе, Елізабет Мосс, Сірша Ронан, Леа Сейду, Едвард Нортон, Тільда Суінтон, Крістоф Вальц.


Где и когда

Планета Кіно

С 28.10.2021 по 17.11.2021.  Время: 11.50

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.