Відьми Блеквуда (Кейт Вайтбред, 2021)

Поліцейську Клер (Кассандра Маграт) відсторонили від роботи. На її очах підліток скоїв самогубство, а вона не змогла цьому зарадити і впала у відчай (18+). 405

Саме у цей період помер її батько. Повернувшись до рідного містечка Блеквуда, Клер помічає у ньому дедалі більше дивного. Колись багатолюдні вулички нині пустують, а поодинокі перехожі скоріше бентежать своєю появою, аніж додають місту привабливості. Повні загадок темні ліси навколо, яким немає краю, притягують Клер. Виявляється, вона знає про себе та свою родину дуже мало. Матір, яку вона вважала давно померлою, насправді досі жива. Її тримають у психіатричній лікарні під постійним наглядом. Чим більше Клер намагається розкрити таємниць, тим більше питань у неї виникає.

Австралійський трилер «Відьми Блеквуда» за сценарієм Даррена Маркі зняла акторка та режисерка Кейт Вайтбред. Це другий її повнометражний фільм. Фільмували у Австралії. Увесь знімальний процес зайняв 13 днів.

В ролях: Кассандра Маграт, Кевін Хофбауер, Джон Вос, Лі Мейсон, Ніколас Дентон, Франческа Уотерс.


Где и когда

Кінопалац "Дружба"

С 23.09.2021 по 29.09.2021.  Время: 21.00

Планета Кіно

С 23.09.2021 по 29.09.2021.  Время: 22.30

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.