Вполювати свідка (Йот Рігс, 2020)

Однієї штормової ночі офіцери з управління по боротьбі з обігом наркотиків перевозять з одного місця в інше цінного свідка. Вони потрапляють у засідку (16+). 950

У перестрілці є поранені, і офіцери разом зі свідком та його маленькою донькою вимушені переховуватися. Їм відкрили двері у найближчому будинку. Ним виявився притулок для літніх людей, яким опікується Тейлор (Наташа Хенстридж). Ті, хто хоче аби свідки ніколи вже не змогли говорити, так просто не відступлять. Негода лютує, тож тепер у будинку немає ані світла, ані зв’язку зі світом. На дівчинку розпочалося справжнє полювання. Добре, що у цій споруді є чимало кімнат, де можна було б сховатися. Агент Коул Беннетт (Костас Менділор) також не сидітиме склавши руки.

Бойовик та трилер «Вполювати свідка» зняв режисер Джото Ріггс. Це перший його фільм для великого екрану після семирічної перерви. На головні ролі було запрошено досвідчених Наташу Хенстридж та Костаса Менділора.

В ролях: Наташа Генстридж, Менні Перес, Костас Менділор, Еддісон Кендалл, Роберто «Санс» Санчес, Хуан Карлос Діас, Керол Флоренс.


Где и когда

Планета Кіно

С 16.09.2021 по 22.09.2021.  Время: 22.20

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.