Дзвінок на той світ (Тімоті Вудворд мол., 2020)

Підлітки систематично знущаються над місцевою старенькою Едіт (Лін Шей). Молодша сестра Тоні безслідно зникла з дитячого садочку, у якому працювала жінка (16+). 502

Події розгортаються у 1987 році. У невеличке містечко переїжджає старшокласник Кріс (Честер Рашінг). Його приймають у свою компанію Тоня (Ерін Сандерс), Зак (Майк К. Меннінг) та Бред (Слоун Морган Сігел).

Тоня переконана, що саме Едіт винна у смерті її сестри. Коли Едіт скоює самогубство, її чоловік (Тобін Белл) викликає підлітків та пропонує їм угоду. Вони отримають чималі гроші, якщо кожен по черзі зателефонує по вказаному номеру «на той світ» та поговорить з Едіт хоча б хвилину.

Фільм жахів «Дзвінок на той світ» зняв досвідчений режисер Тімоті Вудворд мл. за сценарієм дебютанта Патріка Стіббса. Цікавинкою фільму є те, що головні ролі у ньому зіграли культові актори жанру – 77-річна Лін Шей, яка почала свій шлях у жахливчиках з «Кошмару на вулиці В’язів» та 78-річний Тобін Белл, який зіграв у франшизі «Пила».

В ролях: Лін Шей, Тобін Белл, Честер Рашинг, Ерін Сандерс.


Где и когда

Планета Кіно

С 12.02.2021 по 24.02.2021.  Время: 21.15

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.