Казки магічного міста: Дерево бажань (0+) Рікард Куссо (Австралія, 2019)

Мультфільм «Казки магічного міста: Дерево бажань» – це дебютна робота австралійської студії з міста Брісбен Like A Photon Creative. Місцева влада підтримала виробництво одразу трьох анімаційних фільмів, об’єднаних спільною тематикою. Першою на екрани виходить історія про невгамовну дівчинку-опосума, на черзі пригоди вомбата. 362

Юна Кері (Міранда Тапселл) живе разом з іншими тваринами та такими ж, як і вона, опосумами у чудовому краї. Неподалік росте Дерево бажань. Зривай з нього квітку і проси будь-що! Та є суворе правило – останній цвіт зривати ні в якому разі не можна. І поки місцеві дітлахи просили для себе щедрості, бунтівна Кері зірвала останнє суцвіття. Звідки ж їй було знати, що вже наступного ранку її квітучий край буде вкритий сніговими заметами та кригою. Саме дерево ось-ось загине, тож треба терміново його рятувати. Аби виправити те, що вона накоїла, Кері відправиться у далеку дорогу. Ідучи, вона навчиться бути сміливішою та мудрішою, до того ж поборе свої давні погані звички.

 Міранда Тапселл, Росс Ноубл, Кейт Мерфі
 
Где и когда

Космос

С 27.02.2020 по 11.03.2020.  Время: 11:00— 55грн.

Планета Кино

С 27.02.2020 по 11.03.2020.  Время: CINETECH+, 2D 10:20

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.