Перекладачі (12+) Режис Руансар (Франція, Бельгія, 2019)

Фільм «Перекладачі» спільного виробництва Бельгії та Франції, зняв режисер Режис Руансар. З Роменом Компіном та Деніелом Преслі він написав сценарій. Поштовхом до роботи над сюжетом стала інформація про те, що аналогічним чином здійснювався переклад «Інферно» Дена Брауна. Зйомки тривали з січня по березень 2018 року. 384

Невдовзі має вийти друком третя, заключна частина популярного роману таємничого автора. Аби запобігти передчасному розголосу таємниць сюжету, письменник наймає дев’ятьох перекладачів. Вони мають жити ізольовано від світу, зачинені у бункері, поки не закінчать переклад. Пройшло три тижні роботи, коли автор книги отримує дивне повідомлення. Йому пропонують заплатити величезну суму грошей, в інакшому випадку перші десять сторінок його книги з’являться у мережі. Тепер під підозрою кожен з перекладачів, а розлючений письменник не готовий спускати їм з рук витік інформації.

  Ольга Куриленко, Алекс Лоутер, Ламбер Вільсон, Ріккардо Скамарчо, Сідсе Бабетт Кнудсен, Едуардо Норьєга, Патрік Бошо
 
 
Где и когда

Планета Кино

С 20.02.2020 по 26.02.2020.  Время: CINETECH+, 2D 10:30 20:30

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.