Хто тобі доктор? (Тристан Сегела, 2019)

Святкова комедія «Хто тобі доктор?» – це нова робота французького режисера Тристана Сегела. Вдруге він долучився до проекту не лише як постановник, а і як співавтор сценарію. Усі попередні фільми Сегела також є комедіями. На головну роль запросили дворазового володаря Золотої пальмової гілки Канського кінофестивалю Мішеля Блана (12+). 1560

Вулиці міст прикрашені до свят, і у кожній родині хтось готується розпакувати свій подарунок. Але у Сержа (Мішель Блан), лікаря швидкої допомоги, настрій зовсім не різдвяний. Цієї ночі він працює. Один із викликів змушує його панікувати, та й почувається він не дуже добре. Кращого виходу з ситуації годі й шукати – Серж платить кур’єру, що доставляє їжу, аби він представився лікарем та замість нього сходив на виклик. Тепер Малек (Хакім Джемілі), який до того розвозив парижанам квашену капусту, лікуватиме їх. Добре, що за допомогою сучасних технологій завжди можна почути вчасні настанови та поради справжнього лікаря Сержа.

Актори: Мішель Блан, Хакім Джемілі, Солен Ріжо.
 
Где и когда

Кінопалац "Дружба"

С 26.05.2022 по 01.06.2022.  Время: 15.45

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.