«Арахісовий сокіл (12+)» Тайлер Нілсон (США, 2019)

Пригодницька драма «Арахісовий сокіл» – це спільна робота Тайлера Нілсона та Майка Шварца, які разом писали сценарій та займалися режисурою. Головну роль зіграв актор Зак Готтзаген, який має синдром Дауна – так само, як і його екранний персонаж. Хлопець з дитинства опановує акторську справу. Творці фільму вперше зустрілись з Готтзагеном у 2011 році у таборі для акторів-інвалідів. 415

Чи багато потрібно людині для щастя? Зак (Зак Готтзаген) понад усе мріє стати професійним борцем та виходити в ринг. Йому 22 роки та в нього немає ані родичів, ані житла. Через синдром Дауна йому доводиться жити у будинку для літніх людей. Аби втілити свою мрію в життя Зак наважується на втечу. Дорогою до місця, де планує тренуватися, хлопець зустрічає Тайлера (Шайа ЛаБаф). Їм по дорозі, тому, попри упередженість Тайлера, вони швидко стають друзями та діляться одне з одним життєвим досвідом. Коли приходить час обирати прізвисько для виходу в ринг, Зак називає себе «Арахісовий сокіл».

 Шайа ЛаБаф, Дакота Джонсон, Джон Хоукс, Зак Готтзаген, Джон Бернтал
 
Где и когда

Планета Кино

С 17.10.2019 по 23.10.2019.  Время: CINETECH+, 2D 10:10 18:30

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.