«Ведмедики Буні: Стрибок у минуле» Лінь Хуейда (Китай, 2019)

Ведмеді Брайар та Брембл все віддадуть, аби захистити свій спокій. Особливо, коли на їхній рідний ліс зазіхається лісоруб Вік. Друзі-ведмеді добре знають як протистояти цьому чолов’язі. Та якось сталося те, чого передбачити ніхто не міг. Троє героїв дивним чином потрапляють у минуле. Аби повернутися у свій час їм доведеться разом пройти чимало випробувань. Добре, що в усі часи можна знайти вірних друзів, які підкажуть як діяти. 459

Мультфільм «Ведмедики Буні Стрибок у минуле» є шостим повнометражним мультфільмом про героїв. Вперше персонажі з’явилися на екрані у 2012 році. Тоді у Китаї вийшов мультсеріал, який здобув шалену популярність. На даний момент випущено понад 600 епізодів, по 13 хвилин кожний. Серіал перекладено на 82 мови світу. Перший повнометражний анімаційний фільм про героїв з’явився у 2014 році. Відтоді незмінним режисером та сценаристом проекту лишається Дін Лян. Він очолює творчий колектив, що працює над епізодами та повнометражними фільмами.

Чжан Вей, Чжан Бінцзюнь, Тань Сяо, Сун Цзуер, Ван Даньцін, Мен Юйтянь

 
 
Где и когда

Планета Кино

С 17.10.2019 по 23.10.2019.  Время: CINETECH+, 2D 10:00

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.