ЖК Kub29 - комфортний та унікальний дім для людини з амбіціями

Хочеться жити не просто у багатоквартирному будинку, а в унікальному витворі архітектурного мистецтва?

Це можливо з ЖК Kub29, який розташувався поряд з Русанівською набережною, на яку відкриваються прекрасні види. Кубічна форма новобудови робить її унікальною і, безумовно, виділяє серед інших, але це не єдина його перевага.

Чому варто звернути увагу на житловий комплекс

Є як мінімум кілька причин:

    • • у прямій доступності мешканців цього житлового комплексу опиняється Дніпровська набережна з велодоріжками, Русанівська з ресторанами та кафе, а також супермаркети та торгові центри, що дуже зручно;

    • • тут подбали про всі деталі - наприклад, власники авто, напевно, залишаться задоволені підземним паркінгом, від якого до свого поверху вони можуть доїхати на ліфті з персоналізованим доступом. Біля будинку теж буде паркування, але тимчасове – наприклад, сюди може приїхати автомобіль для розвантаження;

    • • внутрішній двір будинку - це простір, в якому не буде машин і куди не потраплять сторонні, тому всі почуватимуться там комфортно і безпечно.

Однокімнатні, двокімнатні, дворівневі квартири – в Kub29 є житло на будь-який смак. Завдяки тому, що для майбутніх покупців приготували тут варіанти дизайну, вони можуть легко оцінити габарити свого майбутнього житла.

Чим відрізняється київський новобуд

У новобудові комфорт-класу 26 поверхів, кожна квартира має власний незвичайний балкон або терасу, з яких можна насолоджуватися краєвидами. Запрошувати в таку квартиру гостей – одне задоволення, а зустрічати ранок із чашкою ароматної кави – ще більше. Варто лише відчинити штори - і погляду відкриється неймовірний вид на столицю, від якої захоплює дух. Це квартира для амбітної людини, яка розуміється на задоволеннях життя і впевнена, що вона хоче прожити її комфортно.

Монолітно-каркасна технологія будівництва робить цей ЖК теплим і дозволяє втілити усі дизайнерські задуми. Додатково фасади утеплюють мінеральною ватою, тож платити за опалення доведеться зовсім небагато – з урахуванням тарифів у Києві, це актуально. Як і те, що їхати до найближчих станцій метро навіть на громадському транспорті – не більше півгодини, тут ділові люди можуть не хвилюватись.

До речі, перші три поверхи нежитлові – тут будуть розміщені допоміжні приміщення, офіси та магазини, що додає комфорту для мешканців житлового комплексу. Словом, він повністю виправдовує свою приналежність до комфорт-класу, і при цьому, поки будинок ще будується, є можливість придбати квартиру за доступною ціною. 

®

view counter
view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.