Партія регіонів, криза жанру

Як партія влади пресує виборців

Учора був учасником цікавого дійства у 160-му виборчому окрузі на Сумщині.

Дзвінок у двері моєї квартири. Відчиняю. Стоїть молода симпатична білявка зросту менше середнього із олівцем і зошитом у руках. Привіталася і одразу ошелешила новиною:

- 28 октября - вибори в Верховную Раду!

- Та що ви кажете? Невже? - здивувався я.

- Да. Ми проводимо опитування. Чтоб предварительно знать... Українською я не дуже, буду російською...

- Ви від якоїсь партії? - поцікавився я.

- Партія регіонов.

- За цю партію голосувати не буду.

- А за какую?

- За "Свободу".

Дівчина занотувала це у зошит і повідомила:

- Кандідатом у нас будєт міський голова Нога.

- Знаю. Він же голова міської організації Партії регіонів.

- Будете за него голосовать?

- Ні.

- А за кого?

- За Сербіна, що від опозиції.

Дівчина і це записує. Потім намагається довести, що треба голосувати за Ногу. Відчувши, що зусилля її марні, питає  моє прізвище. Виявилось, у її зошиті є навіть графа, в яку вона повинна занести прізвища опитаних. Там же вказаний і номер квартири. Назвати прізвище я відмовився.

- Ну, скажітє, хотя би, ініціали.

Ініціали назвав і думав, що інтерв'ю завершено. Але білявка нанесла останній неперевершеної  чарівності штрих:

- Распішітесь.

І пдсунула мені зошит. Ні, шановна регіоналко, це вже занадто! Підписуватись вівдмовився. Білявка попрямувала до дверей сусідньої квартири.

Що б там не говорили, а зайнятна ця Партія регіонів. З нею не засумуєш.

 
Гость

а що, застяв зошита забрати, двері закрити і сказати, що тебе взагалі вдома не було? )))

Гость

Брехло ты...)) Но писал вдохновенно. 

гость

Чмыри даже работяг в желеты Партии регионов одевают. Абарзели чмыри региональные. Crazy

Вячеслав Киричок

 
а що, застяв зошита забрати, двері закрити і сказати, що тебе взагалі вдома не було? )))

Ви підказали дієвий засіб проти таких агітаторів, але надмірна агресивність не відповідає моєму характеру.)

Гость

так відібрати ввічливо, з посмішкою, з ласкою ))) коротше, діяти, а не плакатися в тирнеті, яка ПР погана та вредна.

дівчинці жити за щось треба, от вона й виконує роботу, яка їй дісталася, і намагається виконувати її сумлінно. Виправдання ще те, але ним прикриється багато хто з нинішньої попозиції - тіпо опонентів ПР. той же Медуниця. Аби був ідеалістом - не бра би по блату чиновницькому собі квартиру :bigsmile:  Якби був високоморальною особою - не міняв би жінку на секретарку, яку знайшов, дострибнувши посади замгубернатора. якби був націоналістом - не підтримував би жида Мінаєва... Але ж жити хоцця, нічто чєлавєчєскає його не чуждо... як і багато кого ще. Тому не треба надто засуджувати тих, хто працює на ПР, жертовних ідеалістів мало, тож відповідайте за себе і за свої дії.

Вячеслав Киричок

 
Тому не треба надто засуджувати тих, хто працює на ПР, жертовних ідеалістів мало, тож відповідайте за себе і за свої дії.

За вашою логікою, шановний опоненте, можна виправдати і тих, хто допомагає вбивцям. Мовляв, їм не на що було жити.

 
діяти, а не плакатися в тирнеті, яка ПР погана та вредна.

 

Висвітити в Інтернері неподобства влади - це також дія. Ось ви критикуєте Медуницю. Чому б вам не опублікуватись під власним прізвищем, а не під маскою "гостя". Боїтесь? Кого і чого? А Медуниця навіть не при владі. Отож.

Гость

 
За вашою логікою, шановний опоненте, можна виправдати і тих, хто допомагає вбивцям. Мовляв, їм не на що було жити.

Убийцы - это члены батькивщины с ее лозинскими и прочими педофилами, насилующими детьей.

 
Висвітити в Інтернері неподобства влади - це також дія.

ВОт пусть оппозиция и ответит за то, что благодаря ее хитростям казна города опустела 500000 грн.

 
Ось ви критикуєте Медуницю.

Мерзавца, который пустил благотворительную тушенку в продажу вообще нужно судить, а не обсуждать.Я уже не говорю про такую "мелочь", как сокрытие источников дохода и ложь в декларации о доходах.

Гость

Медунятко не при владі? ги-ги! до 26 червня воно убло радником міського голови Мінаєва - хоч і позаштатним, але ж уже влада, може навіть більш дієва, ніж реальна, бо сірі кардинали - це огого  :bigsmile:  та й сидить Медунятко в приміщенні, які орендує у члена виконкому за мінаєвською квотою Такула. Так що там все нормально, у Гени під контролем )))

Гость

Причем за оренду реально платит Минаев. И ты бы Киричок больше бы про Медуницу и про Минаева, а то как то все однобоко.

view counter
view counter

Статистика

Всего тем на форумах 170057
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 64996
Последний зарегистрированный пользователь prometej

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.