Тигипко спіймав облизня

Два дні тому він заявив, що Янукович зробив помилку, запланувавши свою першу поїздку в Брюсель, а не в Москву.

Два дні тому він заявив, що Янукович зробив помилку, запланувавши свою першу поїздку в Брюсель, а не в Москву. Це говорить про те, що він усвідомив безперспективнісь своїх сподівань посісти посаду прем'єра.
І накше б він на таку критику Януковича не наважився.

Трохи раніш ахметовська газета "Сегодня" опублікувала інтиерв'ю Тигипка, в якому він принизливо нагадував новоспеченому президентовів, що той обіцяв розглянути його кандлидатуру на пост голови уряду.

Але наступні заяви Колесникова і інших наближених до Януковича регіоналів про ймовірного кандидата на пост прем'єра, показали, що вони воліють бачити на цій посаді Азарова.

Перед другим туром виборів Тигипка сватали і Янукович, і Тимошенко. Але той занадто перебирав між двома претендентами. В тезультаті залишився в дівках

Barmaley

Вячеслав Киричок, Тигипко премьерство не нужно...

max kroun

Ходят слухи, что Збукарев, договорился с командой Тигипко возглавить Сумскую партийную организацию и в связи с этим покинул ряды Нашей Украины.

ПРОТИВ ХАПУГ

max kroun
Та ты шо!!!! Laughing out loud Не, жаль, все таки Диму - он же так классно аннулировал свидетельства о регистрации районных организаций "Трудовой Украины" (где были не его люди), только не вспомню в какой газете месяц назад объявления читал :oops: . И шож теперь - сделал грязное дело и за борт Evil Oups , а Збукарев хитер однако, на готовое блюдечко пришел и сел :roll:

view counter

Сейчас на форуме

Sashuta

Зарегистрированных 1
Гостей 523
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 116406
Все сообщения 267092
Всего зарегистрированных пользователей 47598
Последний зарегистрированный пользователь ulajirako

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.