Таки конец

Голова Верховної Ради Володимир Литвин закликає депутатів найближчим часом визначитися щодо терміну проведення місцевих виборів. Про це він заявив на погоджувальній раді в понеділок. За словами Литвина, відповідне рішення необхідно прийняти вже у поточні вівторок-середу, оскільки якщо проводити вибори 30 травня, то передвиборна кампанія має початися 23 лютого. Разом з тим, спікер зазначив, що днями до Верховної Ради надійшла низка постанов з пропозиціями щодо перенесення виборів. Мотивацією для перенесення виборів називається відсутність коштів для проведення виборів.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин закликає депутатів найближчим часом визначитися щодо терміну проведення місцевих виборів.

Про це він заявив на погоджувальній раді в понеділок.

За словами Литвина, відповідне рішення необхідно прийняти вже у поточні вівторок-середу, оскільки якщо проводити вибори 30 травня, то передвиборна кампанія має початися 23 лютого.

Разом з тим, спікер зазначив, що днями до Верховної Ради надійшла низка постанов з пропозиціями щодо перенесення виборів.

Мотивацією для перенесення виборів називається відсутність коштів для проведення виборів.

"Мотивація - немає бюджету, тобто не передбачено фінансування виборів", - пояснив Литвин.

"Українська правда"

view counter

Сейчас на форуме

Аня Симонова
Андрей Корякин
Валерия Мар

Зарегистрированных 3
Гостей 1319
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 113818
Все сообщения 264665
Всего зарегистрированных пользователей 46707
Последний зарегистрированный пользователь Zolushka585

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.