Реальна інформація про віртуальні послуги!

Незалежні спеціалісти нададуть об"єктивні роз"яснення з приводу будь-яких питань в житлово-комунальній сфері.

           Через рік, після появи в м. Суми комунального ЖЕКу стало очевидно, що «благими намерениями вымощена дорога в ад».

            Всі проблеми, що мали приватні ЖЕКи – має і комунальний ЖЕК! І це об'єктивно, так як за цей рік не змінилось ні законодавство, ні економіка, ні фінансовий стан громадян, ні їх відношення до своєї власності.

            Як же зберегти в такій ситуації уявну (тобто віртуальну) честь обом сторонам (ЖЕКу і мешканцям)? Говорити неправду, тобто брехати. Жек розповідає як багато ним зроблено, мешканці розказують, що «не роблять нічого» - і ті і інші брешуть.

            Всі проблеми що мали приватні ЖЕКи, у мешканців ОСББ опинились у їх будинках! Всі скандали з приводу заборгованості, відсутності води або засмічення каналізації перемістились з ЖЕКівських кабінетів мало не до квартир мешканців ОСББ. А оскільки ОСББ живуть по тим же самим житлово-комунальним та економічним законам що і вся країна – то всі проблеми стосуються і їх. І також ніхто не зацікавлений сказати людям правду. А головна правда в тому – що ОСББ з т. зору економіки – недієздатне, нежиттєздатне і т. інш.!

            Мешканці збирають кошти на всілякі ремонти під виглядом благодійної допомоги та інших пожертв, збирають окремо на кап ремонт, окремо на ліфт, окремо на домофон … . А як же ж тариф? А тарифу вистачає тільки на утримання голови ОСББ, його заступника та бухгалтера. І цю правду також ніхто не каже.

            Тобто з багатьох конфліктних питань необхідно мати об'єктивну, незаангажовану інформацію від незалежного спеціаліста і вони можливо не будуть конфліктними.

Саме в цьому і допоможе наша ДОВІДКОВА.

Задавайте питання та отримуйте об'єктивне роз'яснення!

Гость

 
Цитата:
І цю правду також ніхто не каже.

Почитайте на форуме Бармалея: 

http://www.dancor.sumy.ua/blogs/entries/56284

и

http://www.dancor.sumy.ua/blogs/entries/57025

Или вы имели ввиду СМИ и власти?  Wink

А что это за ваша

 
Цитата:
Саме в цьому і допоможе наша ДОВІДКОВА.

????????

Довідкова ЖКГ

Почитайте на форуме Бармалея: 

Хотілося б спілкуватись по-людськи і на людських форумах.

Гость

Скажите, зачем ОСББ, тоесть собственникам дома нужен тариф на експлуатационные услуги, еще и зарегестрированный в Горисполкоме?

Наталія

Міськводоканал відмовляється чистити колодязь дворової каналізації. Кажуть, що колодязь чистить ЖЄК. Але  ЖЄК говорить, що вони чистять труби тільки до колодязя. Де правда?

Довідкова ЖКГ

Відповідь для Наталії:

Згідно наказу № 76 Держжитлокомунгоспу:

точкою розподілу між ЖЕКом і Водоканалом (якщо не визначено інше) є: для каналізації – найближчий до будівлі колодязь (п. 2.3.7.)

У правилах утримання житлових будинків в м. Суми рішення міської ради № 2588-МР від 29.04.09р. п. 2.3.6. точкою розподілу є: перший після житлового будинку  випускний колодязь (колодязь обслуговується спеціалізованим підприємством).

Довідкова ЖКГ

Відповідь Гостю:

Нажаль, 2011р. було внесено зміни до закону України "Про об"єднання співвласників" яким зобов"язано всім ОСББ мати тариф затверджений органом місцевого самоврядування. Розрахувати цей тариф та затвердити його - досить велика морока. Але, маючи затверджений тариф та документи що підтверджують його виконання адміністрація ОСББ може бути спокійною при будь-яких перевірках. Крім того, мешканці, що мають право на пільги та субсидії від  держави будуть отримувати їх тільки в тих ОСББ де є затверджений тариф.

Сергій

У нашому дворі впало дерево. добре що без жертв, але зі шкодою майна (побило дві автомашини). Хто за це відповідає?

Белый

 
Почитайте на форуме Бармалея:

Не путайте теплое с мягким. Бармалей пишет для форумчан, без задней мысли, а это походу просто рекламная кампания некой конторы - ПКТФ «Екотех»:

http://www.dancor.sumy.ua/news/business/75810

При этом я не считаю, что реклама это априори плохо, просто мне пока неизвестно об этой конторе и кто за ней стоит.

 
Хотілося б спілкуватись по-людськи і на людських форумах.

Тобто вищенаведені посилання не на людський форум і Бармалей також спілкується не по-людськи, я правильно розумію?

ЕКОТЕХ

Відповідь для Сергія:

У наказі Держжитлокомунгоспу № 76 «Про затвердження Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій» п. 3.8.8. вказано:

«Власник зелених територій зобов'язаний забезпечити: збереження, утримання та відновлення зелених насаджень».

Власник комунального майна в м. Суми – Сумська міська рада.

Власник повинен виконувати ці роботи власним коштом, але виконання доручити спеціалізованому підприємству на договірних засадах.

Довідкова ЖКГ

Бєлому.

Шановний! Не переживайте, за нами ніхто не стоїть! - Запевняю!

Розуміємо і інше: чим кращі в людей наміри - тим важче в них повірити. Взагалі то ми думали що про політику та ідеологію будуть читати на інших блогах. Але оскільки питання виникають, хочемо нагадати текст Сергія Жадана - це про всіх нас. Одночасно, з нього Ви можете зрозуміти і нашу ідеологію (читайте на форумі "З усією жагою до свободи і халяви")

view counter

Сейчас на форуме

Евгений Кудлай

Зарегистрированных 1
Гостей 840
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 89479
Все сообщения 240631
Всего зарегистрированных пользователей 36042
Последний зарегистрированный пользователь VAryaM

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.