Реальна інформація про віртуальні послуги!

Незалежні спеціалісти нададуть об"єктивні роз"яснення з приводу будь-яких питань в житлово-комунальній сфері.

           Через рік, після появи в м. Суми комунального ЖЕКу стало очевидно, що «благими намерениями вымощена дорога в ад».

            Всі проблеми, що мали приватні ЖЕКи – має і комунальний ЖЕК! І це об'єктивно, так як за цей рік не змінилось ні законодавство, ні економіка, ні фінансовий стан громадян, ні їх відношення до своєї власності.

            Як же зберегти в такій ситуації уявну (тобто віртуальну) честь обом сторонам (ЖЕКу і мешканцям)? Говорити неправду, тобто брехати. Жек розповідає як багато ним зроблено, мешканці розказують, що «не роблять нічого» - і ті і інші брешуть.

            Всі проблеми що мали приватні ЖЕКи, у мешканців ОСББ опинились у їх будинках! Всі скандали з приводу заборгованості, відсутності води або засмічення каналізації перемістились з ЖЕКівських кабінетів мало не до квартир мешканців ОСББ. А оскільки ОСББ живуть по тим же самим житлово-комунальним та економічним законам що і вся країна – то всі проблеми стосуються і їх. І також ніхто не зацікавлений сказати людям правду. А головна правда в тому – що ОСББ з т. зору економіки – недієздатне, нежиттєздатне і т. інш.!

            Мешканці збирають кошти на всілякі ремонти під виглядом благодійної допомоги та інших пожертв, збирають окремо на кап ремонт, окремо на ліфт, окремо на домофон … . А як же ж тариф? А тарифу вистачає тільки на утримання голови ОСББ, його заступника та бухгалтера. І цю правду також ніхто не каже.

            Тобто з багатьох конфліктних питань необхідно мати об'єктивну, незаангажовану інформацію від незалежного спеціаліста і вони можливо не будуть конфліктними.

Саме в цьому і допоможе наша ДОВІДКОВА.

Задавайте питання та отримуйте об'єктивне роз'яснення!

Гость

 
Цитата:
І цю правду також ніхто не каже.

Почитайте на форуме Бармалея: 

http://www.dancor.sumy.ua/blogs/entries/56284

и

http://www.dancor.sumy.ua/blogs/entries/57025

Или вы имели ввиду СМИ и власти?  Wink

А что это за ваша

 
Цитата:
Саме в цьому і допоможе наша ДОВІДКОВА.

????????

Довідкова ЖКГ

Почитайте на форуме Бармалея: 

Хотілося б спілкуватись по-людськи і на людських форумах.

Гость

Скажите, зачем ОСББ, тоесть собственникам дома нужен тариф на експлуатационные услуги, еще и зарегестрированный в Горисполкоме?

Наталія

Міськводоканал відмовляється чистити колодязь дворової каналізації. Кажуть, що колодязь чистить ЖЄК. Але  ЖЄК говорить, що вони чистять труби тільки до колодязя. Де правда?

Довідкова ЖКГ

Відповідь для Наталії:

Згідно наказу № 76 Держжитлокомунгоспу:

точкою розподілу між ЖЕКом і Водоканалом (якщо не визначено інше) є: для каналізації – найближчий до будівлі колодязь (п. 2.3.7.)

У правилах утримання житлових будинків в м. Суми рішення міської ради № 2588-МР від 29.04.09р. п. 2.3.6. точкою розподілу є: перший після житлового будинку  випускний колодязь (колодязь обслуговується спеціалізованим підприємством).

Довідкова ЖКГ

Відповідь Гостю:

Нажаль, 2011р. було внесено зміни до закону України "Про об"єднання співвласників" яким зобов"язано всім ОСББ мати тариф затверджений органом місцевого самоврядування. Розрахувати цей тариф та затвердити його - досить велика морока. Але, маючи затверджений тариф та документи що підтверджують його виконання адміністрація ОСББ може бути спокійною при будь-яких перевірках. Крім того, мешканці, що мають право на пільги та субсидії від  держави будуть отримувати їх тільки в тих ОСББ де є затверджений тариф.

Сергій

У нашому дворі впало дерево. добре що без жертв, але зі шкодою майна (побило дві автомашини). Хто за це відповідає?

Белый

 
Почитайте на форуме Бармалея:

Не путайте теплое с мягким. Бармалей пишет для форумчан, без задней мысли, а это походу просто рекламная кампания некой конторы - ПКТФ «Екотех»:

http://www.dancor.sumy.ua/news/business/75810

При этом я не считаю, что реклама это априори плохо, просто мне пока неизвестно об этой конторе и кто за ней стоит.

 
Хотілося б спілкуватись по-людськи і на людських форумах.

Тобто вищенаведені посилання не на людський форум і Бармалей також спілкується не по-людськи, я правильно розумію?

ЕКОТЕХ

Відповідь для Сергія:

У наказі Держжитлокомунгоспу № 76 «Про затвердження Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій» п. 3.8.8. вказано:

«Власник зелених територій зобов'язаний забезпечити: збереження, утримання та відновлення зелених насаджень».

Власник комунального майна в м. Суми – Сумська міська рада.

Власник повинен виконувати ці роботи власним коштом, але виконання доручити спеціалізованому підприємству на договірних засадах.

Довідкова ЖКГ

Бєлому.

Шановний! Не переживайте, за нами ніхто не стоїть! - Запевняю!

Розуміємо і інше: чим кращі в людей наміри - тим важче в них повірити. Взагалі то ми думали що про політику та ідеологію будуть читати на інших блогах. Але оскільки питання виникають, хочемо нагадати текст Сергія Жадана - це про всіх нас. Одночасно, з нього Ви можете зрозуміти і нашу ідеологію (читайте на форумі "З усією жагою до свободи і халяви")

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 135932
Все сообщения 272463
Всего зарегистрированных пользователей 59637
Последний зарегистрированный пользователь aziqod

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.