Сумські придибенції.* /Випуск 1/

Огляд новин за тиждень з 06.04.20 - 11.04.20 р.

Синонім до слова Придибенції  - події. Але багато сумських подій просто неможливо назвати просто подіями  - це точно ПРИДИБЕНЦІЇ. 

Придибенція перша – вірусна.

У світі – пандемія, а в Сумах – придибенція. Створений підприємцями благодійний фонд почав терміново ремонтувати сумські лікарні , а саме «проводити поточний ремонт та будівництво кисневих лінії « в обл.та міській дитячих лікарнях, в інфекційній лікарні та ЦМЛ. А в 4 та 5-тій лікарнях тільки « проводиться інвентаризація кисневих ліній» для визначення обсягів робіт . Слава благодійному фонду! Але де ж міська влада разом з відділом охорони здоров,я ? А як було – балон в операційній , чи як ? І ніякого головного лікаря це не хвилювало ?!

А взагалі , де 100 млн.грн. , які ніби то виділила міська рада на боротьбу ? Чи не пробігли вони повз ?

Придибенція друга – «дорожна»

Сказано було – хоч який вірус, а фінансування ремонту доріг не зменшимо.

І от – почали ремонтувати вул.Харківську…. біля Хімпрому !

Не знаю, як вам, а мені б  у першу чергу відремонтувати її центральну частину, тобто від Харківського мосту до хіммістечка.

А дороги державного значення ремонтують чомусь в одному напрямку : Глухів-Бачівськ, Ромни – Юнаківка, Хотінь – до кордону…  Чи гостей чекають ?

Придибенція третя – комунальна.

На цей раз радісну новину принесла котельня північного промвузла. Нібито відключення системи опалення – у зв,язку із закінченням опалювального періоду, що , до речі , трапляється щорічно , призвело до поломки котла . Увага ! « В результаті зменшення кількості води у котлі»!!!

Кожна хазяйка знає , що буде, якщо в каструлі «зменшиться кількість води» , а газ вона виключити забула ! А спеціалісти в котельні – не знали ! Тепер потрібен ремонт, а гарячої води , відповідно, не буде. В карантин ! Коли потрібно мити руки якомога частіше ! Мало цього : ремонт відразу плавно перейде у випробування системи,  яке продовжиться до  червня !!!Могли б просто написати : задовбали ви нас із цими послугами, не хочемо ми працювати, відстаньте !

І , риторичне запитання, а що ж міська влада ? Я мав на увазі, що вони бідні, мабуть також без гарячої води будуть сидіти ? Чи вони якось вирішили це питання, для себе ?!

Придибенція четверта – пільгово- транспортна.

Якби це відбулось би не за пандемії, то це була б найрадісніша звістка : пільга в транспорті для пенсіонерів ВІДМІНЕНО ! Тепер наші шановні бабусі та дідусі, ветерани, можуть спокійно відпочивати і не вскакувати у маршрутки о 8 чи о 9-00 !!!

В результаті цього увесь міський транспорт міг би весь час їздити у режимі « спец перевезень» - і усі встигали б на роботу !!!

Міська рада напружилась –/ брейн – стормінг/ – і видала перелік підприємств , працівників яких міський транспорт буде возити у режимі спецперевезень : водоснабжение, електрообеспечение тощо. В результаті цих зусиль я не зміг викликати сантехніка з ЖЕКу , бо ЖЕКу у переліку НЕМАЄ !!! Чи ви хочте щоб маршрутчик вирішував кого відносити до критичної інфраструктури»?

Придибенція п,ята – будівельна.

У « будинках Федорченка» мабуть скоро не буде води. Чому ?

А Федорченко , на нараді у голови обладміністрації , назвав Сагача ( директора КП Міськводоканал ) ідіотом.

Не факт. Але води може не бути.

А то шо водоканал поводить себе тупо і з мешканцями і з підприємцями – факт. Багато фактів.

Придибенція шоста – письменницька.

В Сумах один письменник похвалив іншого . І все б як кажуть нічого, але один з них – О.Вертіль, зненацька похвалив В.І.Підлісного, начальника обласного центру зайнятості, того що книжки про Штепівку штампує у робочий час. Каже молодці, бо у такий важкий час , за два тижні карантину працевлаштували аж 1224 людини ! Куди ж вони їх ? Ну це таке… А от сайт 0542 повідомляє, що кількість безробітних в області збільшилась на приблизно таку ж саму цифру – 1400 чоловік. То може Вертіль щось таки недочув ?! Чи може підійшов саме той момент, коли зозуля просто повинна була похвалити півня ? Та ще й голова обладміністрації новий…

Придибенція сьома – морська.

Побачив повідомлення , що судно ВМС України «Шостка» успішно виконало завдання .

Згадав про судно ВМС « Суми» , для якого на початку 2000 них часто в Сумах збирали допомогу . Де воно ? Виявилось ( Вікіпедія) що воно було списано «за поганого технічного стану» в 1998 році !

А куди ж возили допомогу ? Попередній мєр особисто відвозив… Чи то він на Сєверний  флот возив, друзям у Сєвєроморськ ?

Придибенція восьма – « доверчивая».

Навіть у карантині 20-річні продовжують цікавити 60- річних. « «Осталась ночевать і сняла с карточки все деньги « - так просто пояснив поліції свою придибенцію старий ловелас.

А поліція, от молодці, попередила 60-річного « об излишней доверчивости «!  І ні о чом другом. Дуже інтелігентно попередила.

Я б сказав навіть « излишне».

Отже здоров,я  вам усім в усі органи і тому ловеласу також. 

До нових придибенцій !

_________________________________________-

 * записано виключно з повідомлень ЗМІ.

Вячеслав Киричок

Цікаві придибенції про славне військове судно "Суми" і старого ловеласа.)

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 111304
Все сообщения 262547
Всего зарегистрированных пользователей 45796
Последний зарегистрированный пользователь exuhekim

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.