Львів заплатив за тролейбус на 1,5 млн грн більше, ніж Суми

Львівська влада купила тролейбус на 1,5 млн грн дорожче, аніж за один тролейбус заплатила влада Сум. Ціна львівського тролейбуса становить 4 998 000 грн, а сумського – 3 470 000 грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Аlex Kava, київський експерт у сфері транспорту. Гал-інфо взяло коментар з цього приводу у начальника управління транспорту Львівської міської ради Віктора Щира.

«Про закупівлю тролейбусів у Сумах  мені нічого невідомо»,  – зазначив Віктор Щир. 

«Щодо закупівлі тролейбусів у Львові, то були проведені тендерні торги. Пропозиції, які були представлені – це компанія  «Богдан», київська компанія «Укрпастех» та  пропозиція Чернігівського заводу. При цьому Чернігівські тролейбуси були майже на 1 млн грн дешевші, ніж інші», – розповів Віктор Щир.

Однак, за його словами, департамент управління транспорту ЛМР   відхилив пропозицію Чернігівського заводу. Адже основною вимогою було, щоб тролейбус був із незалежною підвіскою. Також у чернігівському тролейбусі  двигун і ще ряд механізмів не відповідали технічним вимогам.

«Цю позицію ми довели Антимонопольному  комітетові. Відтак, ми закупили тролейбус «Електрон», вартість якого становить майже 5 млн. гривень», – додав начальник управління транспорту ЛМР.

http://galinfo.com.ua/news/lviv_kupyv_troleybus_na_15_mln_dorozhchyy_nizh_sumy_206556.html 

®

view counter

Сейчас на форуме

Оля
Саша Яковлев

Зарегистрированных 2
Гостей 484
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 95270
Все сообщения 247990
Всего зарегистрированных пользователей 38907
Последний зарегистрированный пользователь ebavofar

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.