Блоги

По делу Ходакова. Милиция ответила на запрос о розыске Литвиненко

УМВД Украины в Сумской области вчера вечером, 22 июня, ответило на мой запрос о розыске парня, к перевозке трупа которого якобы имел отношение умерший от телесных повреждений в Ковпаковском райотделе милиции Алексей Ходаков.

О полноте и достоверности предоставленной милицией информации судить предоставляю возможность вам, уважаемые читатели. 

Напомню, запрос возник в связи с этим: http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/79701

Сам запрос:

Розпорядник інформації

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Сумській області

Запитувач

Кореспондент Сумського тижневика „Данкор”

Адаменко Олена Юріївна

м. Суми вул. Петропавлівська, 62/1

068 159 53 50

email: elena.adamenko@dancor.info

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Прошу відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” надати інформацію:

1 про кількість звернень та копії звернень УМВС України в Сумській області (чи його підрозділів) до редакції газети „Данкор”, а також інших друкованих ЗМІ та телерадіокомпаній  про розшук  гр. Литвиненко Костянтина Володимировича, 16.05.1981 року народження, який мешкає за адресою: м. Суми, вул. КРЗ, 9 кв. 27., і який 03 лютого 2011 року пішов з дому і до цього часу не повернувся, за минулий, 2011, рік. А саме після того, як 7 лютого  2011 року мати Костянтина Литвиненко написала заяву про зникнення сина.  

2. про кількість звернень та копії звернень УМВС України в Сумській області (чи його підрозділів) до редакції газети „Данкор”, а також інших друкованих ЗМІ та телерадіокомпаній  про розшук  гр. Литвиненко Костянтина Володимировича, 16.05.1981 року народження, який мешкає за адресою: м. Суми, вул. КРЗ, 9 кв. 27, і який 03 лютого 2011 року пішов з дому і до цього часу не повернувся, що були направлені вами після 17 січня 2012 року, коли у Ковпаківському РВ СМУ помер гр. Олексій Ходаков, запрошений туди, за вашою інформацією, для бесіди у зв’язку з вбивством К. Литвиненко.

3. Про те коли (число, місяць, рік) в якому розділі сайту УМВС України в Сумській області було розміщено інформацію про розшук К. Литвиненко.

4. Про те, чи розслідується на даний час УМВС України в Сумській області  кримінальна справа за фактом вбивства гр. Литвиненко Костянтина Володимировича, 16.05.1981 року народження, який мешкає за адресою: м. Суми, вул. КРЗ, 9 кв. 27?

5. Якщо кримінальна справа за фактом вбивства гр. Литвиненко Костянтина Володимировича, 16.05.1981 року народження, який мешкає за адресою: м. Суми, вул. КРЗ, 9 кв. 27 не розслідується на даний час (14.06.2012 р.), то  з яких причин?

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк  5 робочих діб на електронну адресу elena.adamenko@dancor.info

14 червня 2012 року                                                                      Адаменко О.Ю.  

Ответ на запрос:

Сектор  зв’ язків   з   громадськістю

УМВС   України   в   Сумській області

 

40030,  м. Суми, вул. Покровська, 25

тел: 667 – 408, 222 – 188

­­­­­­­­­­–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Вивчивши уважно Ваш запит стосовно роботи міліції спрямованої на розшук  та розслідування кримінальної справи стосовно жителя Сум Литвиненка Костянтина Володимировича та враховуючи ваші запитання  , повідомляємо наступне.

Інформація про розшук вищевказаного чоловіка надійшла до СЗГ УМВС 15 березня   2011 року і одразу була розміщена на офіційному сайті УМВС в рубриці « Увага розшук», а  також направлена каналами електронного зв’язку до місцевих друкованих ЗМІ « Панорама», « Данкор» та « Ваш шанс» з проханням розмітити її на шпальтах газет та у інтернет-версіях виданнь. В раховуючи те, що СЗГ активно співпрацює з обласною державною телерадіокомпанією та ТРК « Відікон» оголошення про розшук Литвиненка К. В було озвучено 28.04.11 та 21.06.12  в телепрограмах  « Кримінал. Обов’язок. Право.» ( ТРК « Відікон»), 30.04.11« На варті закону» ( ОДТРК), а також в радіопрограмі « На варті» (29.04.11).

27 квітня текст оголошення та фото були направлені на канал ICTV програма  « Надзвичайні новини». Згідно відповіді керівника регіонального відділу проектів К. Стогнія про вихід цієї інформації в СЗГ УМВС області повідомлять додатково.

Текст оголошення про розшук Литвиненка був повторно направлений до редакцій місцевих СМІ 13 червня поточного року.

Оскільки СЗГ УМВС листується із журналістами електронною поштою надати копії звернень підрозділу до редакцій обласних СМІ  в друкованому вигляді не уявляється можливим. Сподіваємось, що ефірні довідки за підписом керівників обласних та республіканських телерадіокомпаній будуть для Вас підтвердженням правдивості викладеної вище інформації.

Тепер що стосується розміщення інформації про розшук Литвиненка К.В. на офіційному сайті УМВС області. Як було зазначено вище, вона надійшла з Ковпаківського відділу міліції до СЗГ УМВС  15.03.11 і одразу була  оприлюднена  в рубриці « Розшук зниклих безвісті зниклих». В зв’язку з тим, що версія старого відомчого веб-сайту УМВС не збереглася, надати копію сторінки з розміщеною на ній вище вказаною інформацією  не виявляється можливим.

Новий сайт УМВС розпочав повноцінну роботу з 2 березня 2012 року.  5 березня була поновлена інформація стосовно розшуку Литвиненка К.В. та інших громадян в розділі  «Розшук зниклих безвісти ».

 (screenshot з вказаною датою розміщення інформації про розшук Литвиненка К.В. додається)

На даний час в провадженні  слідчих УМВС в Сумській області знаходиться кримінальна справа за фактом вбивства гр. Литвиненко Костянтина Володимировича, 16.05.1981 року народження, який мешкає за адресою: м. Суми, вул. КРЗ, 9 кв. 27 . Слідство по справі триває.

 

 

Начальник СЗГ УМВС

України в Сумській області

майор міліції                                                                            Е.М. Біганова

Вих.№32/96 від 21.06.2012.

(Примечательно, что ответ мне был направлен лишь 22 июня, несмотря на подпись Бигановой  от 21-го).

Ну да ладно, читайте приложения (прикрепленные к ответу сектора по связям с общественностьюб УМВД Украины в Сумской области).

Фото
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.