Блоги

Конкурс «Нова Сумщина»: переможців названо

Підбито підсумки обласного журналістського конкурсу «Нова Сумщина».

 У творчих перегонах, за інформацією начальника головного управління зв'язків з громадськістю облдержадміністрації Ірини Богданової,  взяли участь представники ЗМІ області: як журналісти із 58-річним професійним стажем роботи, так і молоді представники журналістських династій.

У номінації «Творче довголіття» перемогу здобули Володимир Дудченко  (районна газета «Життя Лебединщини»)  та Надія Полковниченко (обласне радіо Сумської обласної державної телерадіокомпанії).

 У номінації «Дебют року» спеціальний приз отримала Юлія Козир,  дипломами призера нагороджені Катерина Співак, сестри Анастасія  і Маргарита Рилови.

Номінація «Акція року» принесла перемогу колективу Сумської обласної державної телерадіокомпанії за соціально важливу акцію «До Світлого Дня - світлі вчинки».

Спеціальний приз за інформаційну підтримку акції вручено редакції газети «Сумський регіон».

У номінації «Кращий журналістський матеріал» переміг Володимир Чернов - досвідчений журналіст обласної громадсько-політичної газети «Сумщина».

Дипломи та сертифікати за друге й третє місця отримали Олександр Моцний ( редакція Краснопільської районної газети «Перемога») та Ігор Лисий ( газета «Конотопський край»).

Спеціальним призом та дипломом за найактивнішу участь відзначено газети «Сумщина», «Життя Лебединщини» та «Знамя труда» (м.Середино - Буда).

Кращим друкованим засобом масової інформації» визнано колектив редакції Білопільської районної газети «Білопільщина». Друге місце посіла Липоводолинська районна газета «Наш край» .

«Журналістом року» стали: Ірина Вертікова - журналіст газети «Сумщина» та Жанна Абаровська , заступник редактора Недригайлівської районної газети «Голос Посулля».

 Спеціальний приз у номінації new-media отримав головний редактор Сумського інформаційного порталу «Хpress» Олександр Гвоздик.

«Кращою редакцією радіомовлення» визнано колектив обласного радіо Сумської обласної державної телерадіокомпанії та радіо «Вир» Білопільського району.

Переможці отримали Грамоти голови облдержадміністрації та цінні подарунки.

Голова обласної організації Національної спілки журналістів України Віктор Бойко, зокрема, зауважив, що всі журналістські матеріали мали високий професійний рівень: «Приємно, що у конкурсі взяли участь як досвідчені майстри пера, так і зовсім юні журналісти, які тільки роблять перші кроки на інформаційній ниві».

Мені, до речі, теж приємно, що «Журналістом року» визнано Жанну Абаровську, яка трудиться в Недригайлівській  газеті «Голос Посулля», в якій свого часу майже десяток років теж працював.

 Пише журналістка завжди добре, з під її пера виходять і актуальні, і глибокі за змістом статті. І таке високе визнання її праці - закономірне.

Порадували й наймолодші учасниці конкурсу - сестри Рилови, які народилися й виросли в Бурині, де живу нині я. Порадували не тільки тим, що стали лауреатами конкурсу, а й тим, що успішно продовжують йти маминою стежкою, тобто, журналістською.

Адже Майя Анатоліївна також уже багато років віддала служінню журналістиці. А тепер є ще й надійний тил: і Анастасія, і Маргарита, закінчивши навчання, безсумнівно, досягнуть вагомих результатів у вітчизняній журналістиці.

view counter
view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.