Блоги

Тепер і в Шостці є «Фармак»

У Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XII конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея - 2011».

Компанія «Фармак» була визнана кращим вітчизняним фармацевтичним виробником.

Переможці конкурсу визначаються на основі аналітичних досліджень, які протягом року проводять компанії: «Бізнес-Кредит», «Comcon Pharma Ukraine», «SMD», «MDM» та міжнародна маркетингова компанія «MASMI-UKRAINE».

За результатами експертного дослідження кращим вітчизняним фармацевтичним виробником й було визнано компанію «Фармак».

Компанія планує  інвестувати 60 млн. грн. у виробництво  в Шостці.  Про це повідомив начальник Головного управління промисловості і розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Сергій Крестенков.

Керівник проектів ВАТ «Фармак» О.Іванченко розповів чому саме для роботи підприємства обрано місто, що на Сумщині..

-  «Свема» має необхідні активи та інфраструктуру, які відповідають усім вимогам, - відзначив Олексій Іванченко. - Це значно скорочує витрати та пришвидшує запуск виробництва.

У Шостці є потенціал, завдяки якому можна розвивати територію. У першу чергу, - це кадрове забезпечення, традиції хіміків та потужні навчальні заклади, по-друге, - зручне географічне розташування та невелика відстань від столиці України.

До речі, за його ж словами, організатори ретельно розглядали декілька майданчиків для розташування виробництва, зокрема, на території Києва, Луганської та Харківської області.

- Ми першими в області почали працювати за принципом « Єдиного інвестиційного вікна» у тісній взаємодії з владою. Деякі питання, які в інших регіонах «зависають» на кілька тижнів, ми вирішували за лічені дні, а то й години. Такі умови роботи додають впевненості та бажання працювати. Дуже задоволені з того, що зупинили свій вибір саме на Сумщині, - підсумував О.Іванченко.

Отже, інвестор займатиметься не біганиною по владних коридорах, а тим, чим має займатися - запуском нового виробництва. І цей інвестор, не якась мало кому відома офшорна компанія, а лідер фармацевтичного руху України.

Про це й засвідчили результати роботи компанії в нинішньому році -  «Фармак» визнано кращим вітчизняним фармацевтичним виробником.

Комментарии

Гость

Ваня, це боян! Ты его только сейчас в Шостке заметил? Smile

Иван Житник

Може, нарешті свої нормальні ліки будуть. Я це мав на увазі. У принципі -це не інформаційний матеріал. Це - більш стаття - сподівання... Тому й мова не про "боян"...

view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Кино Планета Кіно
11.00; 14.00; 17.45
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Кино Планета Кіно
18.45
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
18.45
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Кино Планета Кіно
15.15

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.