Блоги

Тепер і в Шостці є «Фармак»

У Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XII конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея - 2011».

Компанія «Фармак» була визнана кращим вітчизняним фармацевтичним виробником.

Переможці конкурсу визначаються на основі аналітичних досліджень, які протягом року проводять компанії: «Бізнес-Кредит», «Comcon Pharma Ukraine», «SMD», «MDM» та міжнародна маркетингова компанія «MASMI-UKRAINE».

За результатами експертного дослідження кращим вітчизняним фармацевтичним виробником й було визнано компанію «Фармак».

Компанія планує  інвестувати 60 млн. грн. у виробництво  в Шостці.  Про це повідомив начальник Головного управління промисловості і розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Сергій Крестенков.

Керівник проектів ВАТ «Фармак» О.Іванченко розповів чому саме для роботи підприємства обрано місто, що на Сумщині..

-  «Свема» має необхідні активи та інфраструктуру, які відповідають усім вимогам, - відзначив Олексій Іванченко. - Це значно скорочує витрати та пришвидшує запуск виробництва.

У Шостці є потенціал, завдяки якому можна розвивати територію. У першу чергу, - це кадрове забезпечення, традиції хіміків та потужні навчальні заклади, по-друге, - зручне географічне розташування та невелика відстань від столиці України.

До речі, за його ж словами, організатори ретельно розглядали декілька майданчиків для розташування виробництва, зокрема, на території Києва, Луганської та Харківської області.

- Ми першими в області почали працювати за принципом « Єдиного інвестиційного вікна» у тісній взаємодії з владою. Деякі питання, які в інших регіонах «зависають» на кілька тижнів, ми вирішували за лічені дні, а то й години. Такі умови роботи додають впевненості та бажання працювати. Дуже задоволені з того, що зупинили свій вибір саме на Сумщині, - підсумував О.Іванченко.

Отже, інвестор займатиметься не біганиною по владних коридорах, а тим, чим має займатися - запуском нового виробництва. І цей інвестор, не якась мало кому відома офшорна компанія, а лідер фармацевтичного руху України.

Про це й засвідчили результати роботи компанії в нинішньому році -  «Фармак» визнано кращим вітчизняним фармацевтичним виробником.

view counter

Комментарии

Гость

Ваня, це боян! Ты его только сейчас в Шостке заметил? Smile

Иван Житник

Може, нарешті свої нормальні ліки будуть. Я це мав на увазі. У принципі -це не інформаційний матеріал. Це - більш стаття - сподівання... Тому й мова не про "боян"...

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.