Блоги

На базі СумДУ відбулася осіння школа «НАТО-2030»

27-28 вересня у Конгрес-центрі СумДУ відбулася Осіння школа «НАТО-2030: можливості, загрози та співпраця», яку організував Центр дослідження регіональної безпеки СумДУ за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Протягом двох днів студенти, аспіранти та науковці університету обговорювали динаміку підтримки НАТО в Україні, гібридні виклики євроатлантичного простору та інші актуальні питання.

У заході взяли участь такі відомі в Україні та світі експерти: Сергій ДЖЕРДЖ, голова Громадської ліги Україна-НАТО, Володимир ДУБОВИК, директор Центру міжнародних досліджень, Євген МАГДА, директор Інституту світової політики. Усі вони взяли учать у панельній дискусії та провели тематичні семінари, що стосувалися ключових безпекових тенденцій в Україні і світі, сучасного стану відносин України і НАТО, а також стратегії НАТО-2030.

За допомогою засобів відео-зв’язку присутніх привітали Петр ЛУНЯК, заступник начальника управління громадської дипломатії НАТО, та Вінета КЛЯЙНЕ, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні.

У вступному слові начальник управління міжнародного співробітництва СумДУ, помічник ректора з міжнародної діяльності Костянтин КИРИЧЕНКО  подякував Штаб-квартирі НАТО і Центру інформації та документації НАТО в Україні за системну підтримку ініціатив університету у сфері безпеки та інформування громадськості щодо євроатлантичної інтеграції України.   

«Сьогоднішній семінар є елементом системної роботи університету з інформування громадськості у питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також сучасних безпекових тенденцій в Україні та світі», — зазначив організатор заходу, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Микола НАЗАРОВ.

Довідково: Центр досліджень регіональної безпеки − науково-дослідний центр Сумського державного університету, що був створений за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Основною метою діяльності Центру є об’єднання науковців, представників влади, волонтерських та громадських організацій для дослідження ключових безпекових викликів регіону та формування науково-обґрунтованих рекомендацій.

По тематике

Марина Шевель
Указом Президента затверджено Концепцію запровадження національної системи стійкості

Указом Президента України від 27 вересня 2021 року № 479 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України...

Марина Шевель 08.10.2021 16:00
Богдан Коваль
Неожиданно резкая критика в адрес Киева: в США опубликовали отчет о нарушении прав человека в Украине

Государственный секретарь США Энтони Блинкен выступил по случаю публикации Доклада о положении с правами человека в странах мира за 2020...

Богдан Коваль 06.04.2021 18:25
Центр медіа-трансляцій СумДУ
Вебінар від лікарів інфекціоністів для сімейних лікарів. Коронавірус COVID-19

Чергова онлайн трансляція із циклу вебінарів щодо коронавірусу...

ОСС СумДУ
Аспірант СумДУ став головою комітету Всеукраїнської студентської ради

17 січня 2013 року відбулося засідання Президії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту. Під час...

ОСС СумДУ 22.01.2013 12:08
ОСС СумДУ
Заводим МОТОР!

Одна из "визитных карточек" СумГУ и студенческого самоуправления в нем снова набирает обороты!

В этот раз фестиваль "обгонит" все... 2

ОСС СумДУ 25.07.2012 00:10
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Таїна буття
Таїна буття
Театр Сумський обласний театр для дітей та юнацтва
18.00
Новорічні зустрічі Володимира Кошуби (орган)
Новорічні зустрічі Володимира Кошуби (орган)
Концерты Сумська обласна філармонія
18.00
Художня виставка "Зимова палітра"
Художня виставка "Зимова палітра"
Выставки Сумський обласний художній музей ім.Н.Онацького
10.00-17.00; щоденно, крім п'ятниці
Виставка-пригода для всієї родини "Космопарк"
Виставка-пригода для всієї родини "Космопарк"
Выставки Експо-павільйон ТРЦ "Київ"
10.00-20.00
Виставка живопису "Freedom is our Religion"
Виставка живопису "Freedom is our Religion"
Выставки Бібліотека Сумського державного університету
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.