Блоги

Дурні та наївні?!

Словник пропонує до слова "НАЇВНИЙ"- синонім "ЗЕЛЕНИЙ", НЕДОСВІДЧЕНИЙ. Влучно, правда?! Влучно, але не так все просто.

Що ми, українці дурні та наївні - стверджую , бо маю право - сам українець.

Візьміть самий початок - Переяславську раду, коли принесли присягу не підписавши жодного письмового документу ! Бо повірили , наївні і дурні, а потім - терпіли . 337 років . І знову вірили.

Нас вбивали, а ми вірили. Багато хто і зараз у то вірить. Вражає те, що вірять в історичні байки молоді люди , які не жили в ті часи, тобто народжені після 1991 року ! Хіба не наївні ? Хіба не дурні ? Як кажуть " продовжується  естафета поколінь". На жаль.

А чи "НАЇВНІ" та "ЗЕЛЕНІ" це синоніми ?

Аж ніяк.  Повірити у це можуть тільки дурні та наївні. Тобто ми.  І віримо !

Ця віра однак межує як з втратою незалежності , так і з втратою держави.

Згадайте, якщо ви – наївні – звернули увагу, як у нас раптом зникли полонені і замість них з,явились «незаконно утримувані». Цей перший дзвіночок багато про що сповістив.

От, нібито, ні з того ні з сього підвищилась ціна на газ. Як наслідок - підвищились тарифи на опалення . Як наслідок - тарифні "майдани", перекриття доріг, соціальна напруга зростає, питання  має бути вирішено терміново ! Уряд шукає рішення, президент шукає рішення . І тут якийсь доброзичливець, ніби випадково, підкидує думку : ви шо , не пам,ятаєте де найдешевший газ ? В наших братів ! Вже є привід для дискусії. Вже є привід для чергового розколу суспільства. А ми знову віримо ! Віримо і в братів, віримо і в те , що важкою працею уряд і президент знайшли таки рішення  для народу.

В кого б повернувся язик сказати ще рік тому , що "Енергоатом" може бути банкрутом ? Ні в кого ! Але  вже маємо ! І довели , і вихід знайшли : електроенергію вже почали закупляти в братів . Знову привід для дискусії  та розколу !

Ой , недолугі ! Ой зелені та недосвідчені !  Ага . Тіштесь. А вже знову на порозі енергетичної залежності , від якої втікали років шість . І повернулись !

Як було  зіграно виставу  з Конституційним судом - немає сенсу повторювати.

Вистава з референдумом тільки розпочинається. І знов у суспільстві з,явиться кілька ( або кільканадцять ?) свіжих розколів.

 Всі ведуть нескінченні дискусії про зшивання, об,єднання країни, в той самий час коли кількість розколів суспільства ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ !!!

А хто визначає черговість, або пріоритетність  прийняття законів ? Ви над цим думали ?

Чому так терміново про референдум ?

Тільки закінчилась перша дія - прийняття закону, розпочалась друга - Кравчук з пропозицією по Донбасу. Яка буде третя дія - не знаю, бо не я писав цю п,єсу. Але я знаю, що вона написана.   Знов недолугість ? Ви у це знову повірили ?         

Ой недолугі судді засуджують волонтерів ! Ой недолугі слідчі знову засадили не того учасника АТО ! Коли їм про це сказали , вони посадили обох : і того і не того. Просто випадковість якась ! А президент на прес конференції підтримав посадку вбивць ще до суду (!). Недолугість ! ? Недосвідченість !?

 А чому почали повертатись біло-голубі ? Ви думаєте вони стали б повертатись туди , де є небезпека ?  Тобто небезпеки немає.

Думаю, прикладів достатньо. І все це вкупі - хочете вірте, хочете не вірте - вистава , що розігрується ворогом для нас - ще й досі дурних та наївних. 

Ми стоїмо на цій сцені у масовці – ближче до задника. За театральними законами , в масовки не має бути  відчуття , що вона другорядна, другосортна. Досвідчені діячі сцени це врахують.

І ви знову повірите…

По тематике

Дмитро Сінченко
Перейменування міста як передвиборча технологія?

Сьогодні тема перейменувань буде широко використовуватись на місцевих виборах. Одна частина політичних сил буде пропонувати власні варіанти перейменувань, інша закликатиме...

view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
18.45
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Кино Планета Кіно
18.45
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Кино Планета Кіно
11.00; 14.00; 17.45
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Кино Планета Кіно
15.15

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.