Блоги

Корупціонер йде до місцевої влади (колишній військовий комісар Сумського ОВК - полковник Валерій Шапазович Ісмаілов).

Корупціонер йде до місцевої влади (колишній військовий комісар Сумського ОВК - полковник Валерій Шапазович Ісмаілов). Дивіться відео: https://youtu.be/KHjRMk7xmd0

Доброго дня, шановна громадо!
Ось і почались виборчі перегони. 25 жовтня 2020 року українському народу буде надано право обирати представників від міста Суми, області в місцеві Ради. Багато партій, обличь, обіцянок. Звісно, що хочеться обрати достойних і незаангажованих людей.
Нещодавно, в мережі інтернет побачив відеоконференцію партії «Європейська солідарність» та її представників. Один із так званих «представників» був заявлений, як «легендарний» полковник Ісмаїлов, який з Божою допомогою та благословенням, хоче йти на місцеві вибори від партії «Європейська солідарність». Здивованості та обуренню немає межі! Давайте разом з Вами відкриємо очі та поглянемо на «легендарність» цієї особистості.
Вашій увазі хочу надати аерофотознімок (поки що) скромненької двоповерхової хатинки «легендарного» полковника, який розташований по вулиці В.Чорновола біля Тяглового мосту по сусідству з хатинкою депутата Дорошенка. Цю хату полковник Ісмаілов добував потом та кров’ю під час служби в АТО, а точніше сидів у сосновому борі у Миргороді та попивав горілочку. Звісно хата йому не належить (хто би сумнівався). Належить хата його знайомій жінці, яка керує бізнесом у місті Суми. Здається, що ця жінка має відношення до генерал-майора Нестеренка, який займав посаду командира 30ї окремої механізованої бригади (у передачі «Люстратор» є сюжет про цього «генерала», на той час ще полковника, якого потім приховували від родичів загиблих, щоб вони не вчинили над ним самосуд).
3 вересня 2014 року, коли був артилерійський обстріл в АТО позицій артбригади, загинуло 11 військовослужбовців, а сам пан Ісмаілов (тоді був командиром) сидів у сусідньому селі та пиячив.
«Легендарний» полковник Валерій Ісмаілов перебуваючи у стані сп’яніння (це звичайний для нього стан) впав з бронетранспортеру та зламав ногу в осені 2014 року в Миргороді. Пан Ісмаілов не розгубився та зміг оформити собі це як поранення і тримав грошову компенсацію від Міністерства Оборони України. Як Вам таке?
Пан Ісмаілов, ганьблячи звання офіцера, збирав незаконно гроші та пальне з районних військових комісаріатів. Такий збір грошей відбувається в системі військкоматів Сумської області щомісяця. Люди бояться, а тому й мовчать, але далеко не всі! А чого не боятися?
Ісмаілов тісно пов’язаний з організацією «Правий сектор» (подивіться на фото з Супруном), яка діє на замовлення зацікавлених осіб.
Далі розглянемо службову діяльність «легендарного» пана Ісмаілова в обласному військовому комісаріаті (далі ОВК).

Є така особа - Людмила Чегринець, вона займає посаду начальниці радіостанції радіогрупи інформаційно-телекомунікаційного вузла у Сумському ОВК. До речі, вона займалась субвенціями по Сумському ОВК та всіх прилеглих районних військових комісаріатів. Разом з майором Казупицєю проводили закупівлю товарів різних товарів. Хоча капітан Трус О.О. на той час була штатною посадовою особою – начальник фінансової служби. Їй тільки бумаги віддавали про те, що закупили або виконали якісь роботи.
Взимку, коли Ісмаілов був у відпустці, Чегринець (увага!) теж пішла у відпустку або лікарняний і так випадково сталося, що вони разом поїхали відпочивати від своїх корупційних діянь у Карпати. Тепер Ви зрозуміли ким доводиться пані Чегринець «легендарному» полковнику Ісмаілову? Відповім Вам – коханкою, яку він перетягнув з артбригади в Сумський ОВК на посаду начальниці радіостанції радіогрупи інформаційно-телекомунікаційного вузла. Чегринець часто хворіла та не дуже полюбляла з’являтися на службі.
Зараз Ісмаілов тягне Чегринець у депутати від партії «Слуга народу».
Далі ще цікавіше. Розмова про те, як Валерій Ісмаілов призначає на посади людей за гроші. Подивіться на наказ, згідно якого, «легендарний» полковник за гроші за 1 день призвав прапорщика на службу. Сьогодні прийшов в Сумський ОВК, завтра вже на службі.
Олександр Волков – це лейтенант, станом на 23 вересня 2020 року, призначений на посаду начальника вузлу зв’язку Сумського ОВК. Ісмаілов за гроші посадив лейтенанта на майорську посаду замість майора Лимаренко, якого напочатку літа відправив служити у Глухів. До цього лейтенант Волков займався квартирними справами в житловій гарнізонній комісії, постановою та зняттям з квартирного обліку під керівництвом начальника гарнізону Ісмаілова.
Вашій увазі хочу представити той факт, що заступником військового комісара Сумського ОВК Ісмаілова є полковник Вензик. А син полковника Вензика обіймає посаду заступника Сумського районного комісара. А як же закон про корупцію? Чи на «легендарного» Ісмаілова він не розповсюджується? Вважаю, що відповідні органи повинні реагувати на такі речі!
Ще один приклад. В Сумському ОВК проходив службу якийсь підполковник Чумак. Він в 2019 році разом з дружиною отримали квартиру. В 2020 році заступник військового комісару Чумак розлучився зі своєю дружиною (шлюб з фінансовим інтересом?) та знову став у чергу на отримання нової квартири, яку пообіцяв Ісмаілов. Таких прикладів корупції безліч!
Ознайомтесь ще з одним з дуже цікавим документом. «Легендарний» полковник був визваний на допит Державним бюро розслідувань, але чесний та з не заплямований полковник чомусь ховається та тікає.
У наступних витримках з документу Вашій увазі надається анонімне опитування, яке проводилося у Сумському ОВК серед працівників з питань організації повсякденної діяльності та можливих проявів корупції у Сумському ОВК за часів пана Ісмаілова.
Подивившись на відео від партії «Європейська солідарність», де «легендарний» полковник Ісмаілов називає 5го президента України Петром Андрійовичем та ознайомившись з маленькою частиною ганебних вчинків, хочеться задати питання: «Що коється?», «Звідки такі беруться?». Може партії «Європейська солідарність» треба задуматися з ким вони мають справу?

Фото
view counter

По тематике

Свирид Голохвастов
"В сім,ї не без Артура"

Фантастична апаратна драма на дві дії....

Дмитро Сінченко
Подружня змова, або Як здійснюють закупівлі в Одеському аеропорту

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури....

Дмитро Сінченко
Гра орендацій: У чиї руки зрештою потрапить одеський санаторій «Молдова»?

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії...

Дмитро Сінченко
Про "бодягу" і "мачмалу", або Що не так з українським пальним

Чи змінилася ситуація з фальсифікатом в Україні, яку частку "бодяги" заливають в бензобаки українці і чому державні установи стають головним...

Дмитро Сінченко
Якість нафтопродуктів: хто і чому безкарно продає "бодягу"

Водії і навіть самі продавці пального дедалі частіше нарікають на його якість. Що є причиною? Чому досі не створено ефективної...

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.