Блоги

У Кролевці, на Сумщині розпиляли житловий будинок

Ця жахлива пригода трапилася майже 7 років потому, у 2013 році, коли сусід по будинку бензопилою розпиляв житловий будинок навпіл.

Відбулося це у славетному українському місті Кролевець, що на Сумщині. У місті, яке відомо своїми кролевецькими рушниками. У тихому місці, на вулиці Лермонтова у Кролевці, поблизу арки розташований дерев’яний житловий будинок, якому вже майже 100 років. Будинок на 2 окремі входи. І ось, власник однієї частини цього будинку вирішив її «реконстроювати», взявши в руки бензопилу, якою розпиляв будинок навпіл.

Що відбулося з цим будинком, пропоную подивитися у відеосюжеті.

Звертаюсь до громадян та пропоную повідомляти мені про виявлені порушення законодавства на мою електронну адресу: 2360914771@mail.gov.ua, щоб разом зобов’язувати чиновників належним чином виконувати свої посадові обов’язки.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…),Viber, Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19), YouTube https://youtu.be/6vAa37pYUiM https://youtu.be/6vAa37pYUiM

view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
До суду надійшов протокол на Миколу Ногу (оновлено)

До суду надійшов протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
Складено протокол на Миколу Ногу

Складено протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
«Форсаж» перевірять

На адресу Сумського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (керівник – В’ячеслав ПАВЛЕНКО) надійшла відповідь з Державної служби...

В'ячеслав Павленко
Микола Нога порушив карантин?

Мер Шостки порушив карантин?...

В'ячеслав Павленко
З Днем медика!

З ДНЕМ МЕДИКА!...

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.