Блоги

Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області

Як Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області займається бездіяльністю.

Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області на даний час обслуговує чотири адміністративні одиниці, це місто Шостку, Шосткинський, Ямпільський та С.-Будський райони.

Зробилю  підсумки його роботи за 2019 рік, як пересічний громадянин. По великому рахунку місцевим СБУ не було зроблено нічого.

Нагадаю, що основна функція СБУ це захист державності, а з цим дуже великі проблеми у службовців місцевого СБУ, бо крім власного збагачення їх не цікавить нічого.

Захистом державності займаються місцеві активісти, борючись з пропагандою забороненої комуністичної символіки. Так само активісти борються з комуністичними «шабашами», які пропагандують антидержавницьку політику . З корупцією в оборонній промисловості, як не дивно бореться військова прокуратура та поліція.

Єдине що робить місцеве СБУ це «кришує» контробанду палльного, наркотиків та бізнес.

На утримання Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області платники податків витрачають приблизно 4 500 000 гривень на рік.

Навіщо нам потрібна така служба?

По тематике

Олексій Захарченко
Як я був СБУшником

Одним з аргументів, який Росія намагається використати на свою користь у ситуації із захопленням наших військових катерів, є присутність...

Котов
В СБУ попереджають: останнім часом російські спецслужби активно вербують наших громадян (+відео)

Тому СБУ-шники розробили інформаційний буклет українцям, які їдуть до сусіда-агресора. Надрукували тиражом 40 тисяч, і це лише перша партія. У...

Котов 14.05.2015 13:24
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.