Блоги

Що нового ми дізнались про Зеленськоґо після Нового року

Після Нового року ми дізналися деяку цікаву інформацію про нашого президента, яка, можливо можливо, свідчить про невідомі аспекти його світогляду

   Виступаючи з приводу соборності, президент сказав, що готовий зі зброєю в руках захищати Україну. Щось не дуже віриться, адже злі язики стверджують, що він 4 рази ухилявся від повісток в армію.

   Дещо додала поїздка в Ізраїль. Звичайно, опозорився в черговий раз. Це вже стає традицією. Я б взагалі заборонив президенту закордонні візити. Але з іншого боку ми дізнались про віросповідання Зеленськоґо, яке він приховував від виборів, коли був кандидатом. Говорив, що це інтимна справа. Судячи по тюбітейці, яка була у нього на голові під час молитви біля стіни плачу, молився він явно не християнському богу. Навіщо було приховувати?

   Дізнались ми і про діда президента, який воював. І тому можна припускати, що малий Вова виховувався в дусі "спасибо деду за победу". Такі дєди були обласкані радянською владою у вигляді дефіцитних автомобілів, які діставались онукам, різних медалей в зв'язку з черговою роковиною перемоги. І тому ці діди, а, можливо, і онуки зовсім не в захваті від краху СССР і незалежності України. Можливо, дєд розповідав внуку, як кляті націоналісти бандерівці, прислужники Гітлера стріляли йому в спину, вбивали євреїв, в той час, як він визволяв Європу від нацистів. Діду, звичайно було невдомьок, що він визволяв Європу від одного диктатора - Гітлера і одночасно завойовував її для іншого кривавого диктатора- Сталіна. А колоніальний статус України при цьому не змінився. Більше того, сталінисти планували масове виселення українців у Сибір. Про це свідчив велікорос маршал товаріщ Жюков, який утопивши в Дніпрі сотні тисяч щойно "визволених" і мобілізованих українців, прокоментував це так:"А что жалеть єтих хахлов. Все равно после вони их прийдеться виселять их в Сибирь". 

   Ось за що боровся дєд. Цікаво, що після звільнення Освенцима цей об'єкт був перетворений на в'язницю НКВС.

   А криваві бандерівці боролись не за Гітлера, не за нацизм, а за незалежну Україну. Вони ж не знали, що завдяки їхній боротьбі онук стане президентом.

   Чи усвідомлюючи все це Зеленський? Чи поїде він до нашого ворога на день Побєди? 

По тематике

Андрій Українець
Чи поїде Зеленський в Москву на дєнь Побєди

До 9 травня ще далеко, а заяви з цього приводу вже пролунали. Я вважаю, що є висока ймовірність, що Зе... 2

Вячеслав Киричок
Про дивака Зелю

Зеленський своїми діями продовжує озадачувати виборців.... 3

Андрій Українець
Відповідь Українця Городянину

Городянин звинувачує українських націоналістів в антисемітизму. Давайте поговоримо на цю тему.... 11

Андрій Українець
Зеленський і мова: какая разница

Зеленський стверджує, що мова не має значення. Чи справді це так...

Андрій Українець
Лібертеріанець Зеленський чи націоналіст Шевченко

Цікаво, за кого б сьогодні проголосували українці-за лібертеріанця Зеленського чи за націоналіста Шевченка.... 12

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.