Блоги

Що показав Оман

Катастрофа українського літака в Ірані застала керівників держави за її межами. Нікому було проводити РНБО. А якби війна?...

   З'ясувалося, що на момент катастрофи головні керівники держави були відсутні в Україні. Гуляли. КВНівська команда в черговий раз продемонструвала свою профнепридатність, безвідповідальність і неадекватність ситуації в Україні. Президент спочатку відпочивав у супердорогому, але все ж таки вітчизняному Буковелі, а потім втіхаря махонув в маловідомий українцям Оман чи то у відпустку, чи то з візитом, чи то для зустрічі з російськими емісарами. А потім, коли його прес-секретар Мендель повідомила, що він негайно вилетів з Оману, то це негайно розтягнулося аж на 18 годин.На перекладних, чи що, він добирався з Оману? Чи на велосипеді? Це ще треба розбиратися, чим займався президент ці 18 годин. Може, консультувався із Путіним як реагувати на катастрофу в Ірані? Може, саме тому посольство України в Тегерані відразу видало заяву з приводу катастрофи,що фактично дублювала брехливу заяву іранської влади. (Цікаво,чи відправить у відставку Зеленський іранського посла?) Под стать президенту і його підлеглі. Керівник СБУ Баканов десь у Франції катався на лижах. Кажуть, у нього сини мають французське громадянство. Міністр МВС мультимільйонер Аваков перебував в Італії, де в нього багатокімнатна вілла. В якій ще європейській країні можна знайти такого заможного міністра крім убогої України? Голова Верховної Ради Разумков також не відстав від колег, відпочивав десь в Італії. Ніхто не хоче відпочивати в Україні, бо не патріоти.

   Коротше, РНБО в такий критичний момент проводити по суті було нікому. А якби війна, якби в цей час Путін напав?

   Та й опозиція в цей час проявила себе не краще. Десь пропала Ю. Тимошенко аж до погоджувальної ради 13 січня. Вакарчук спробував втіхаря розважити публіку на корпоративі в Білорусії за дуже солідну суму. Будемо сподіватися, що зароблені гроші підуть у партійну касу.

   Одним словом, як гуляли політики за попєрєдніків, так і продовжують гуляти. Це святе. Нічого не змінилося з приходом до влади зелених. І, крім Марусі Звіробій, на нашому політичному небосхилі я не бачу достойного кандидата на роль лідера української України

Комментарии

Вячеслав Киричок

Андрію, я би занадто не героїзував Марусю Звіробій, враховуючи якісь окремі її дії. Одна "героїня" у нас вже була (та й досі є) - Надя Савченко.

Юрій Клиш

 І чого звичайні люди, обожнюють говорити про високе начальство ?

 Це признак ( чого) ? Вгадайте , як кажуть з трьох раз.

Йосип Йосипович

З ким війна? Хіба що, на Банковій вулиці між якимися правосеками і якимися активістами якогося лівого батальйону? Так вони самі себе переб'ють на очах якихся волонтерів та журналістів. А головний політолог із закордонним досвідом Надя Савченко і експерт батальних подій Маруся Звіробій потім на "правих" і "лівих" телеканалах будуть з'ясовувати, хто там "правий", а хто "лівий", і де там прихований "російський слід". 

Вячеслав Киричок

Відповідь Дзену.

Звичайні люди обирають начальство - президента чи депутата. Тож "звичайні люди" мають право оцінювати, як їх обранці справляються зі своїми обов'язками.

Йосип Йосипович

Каждый мнит себя стратегом, видя бой из далека...

Йосип Йосипович

Зараз у нас зявилися нові професії - активіст і волонтер. Одні представлють переважно найманців-бандитів у політичних баталіях, другі -  живляться у благодійній сферіі. І одні, і другі - паразити на тілі України.

view counter
view counter
Їжак Сонік (0+) Джефф Фоулер (Японія, США, Канада, 2020)
Їжак Сонік (0+) Джефф Фоулер (Японія, США, Канада, 2020)
Кино Космос
10:30— 55грн. 12:30— 55грн. 14:30— 55грн. 18:40— 60грн.
Сенсація (16+) Джей Роуч (США, Канада, 2019)
Сенсація (16+) Джей Роуч (США, Канада, 2019)
Кино Планета Кино
CINETECH+, 2D 12:15 14:30 19:15
Острів фантазій (16+) Джефф Водлоу (США, 2020)
Острів фантазій (16+) Джефф Водлоу (США, 2020)
Кино Дружба
15-55 - 70 грн. 21-35 - 70 грн.
 
" Все, що тобі потрібно - це кохання..."
Театр Театр им. М.С.Щепкина
18.00
«Коханий нелюб»
«Коханий нелюб»
Театр ТЮЗ
18.00
 
Концерт
Концерты Филармония
12.00
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.