Блоги

Ні капітуляції!

6 жовтня в багатьох містах України, у тому числі і в Сумах, пройшли масові виступи громадян проти зовнішньої політики президента Зеленського.

6 жовтня в багатьох містах України пройшли масові виступи громадян проти політики нового президента щодо  досягнення миру на Донбасі. Цей спротив громадян викликало повідомлення, що Україна підписала так звану «формулу  Штайнмайєра».

З цього приводу відбувся брифінг президента Зеленського, який стверджував, що нічого страшного в цьому нема. Мовляв, ми зробили це, щоб заманити на переговори Путіна.

По-перше, змісту пресловутої «формули» не оприлюднено. По-друге,  сама «формула», за висновками політологів, є формулою Путіна, а не німецького політика, який колись там щось з цього приводу сказав.

Мабуть, на переговорах Зеленський сподівається переграти Путіна. Свята простота! Який дипломат з недавнього коміка, ми побачили після оприлюднення його телефонних розмов з президентом  США Трампом. Тепер Трамп дивиться на очільника нашої держави з неприхованою досадою: звалився ти на мою голову! А Меркаль і Макрон навряд чи вибачать  Зеленському його зневажливе ставлення до них.

Сьогодні громадян України найбільш обурює перший крок до припинення війни, який пропонується за «формулою Штанмайєра», а саме – відведення російських найманців і військ України від лінії зіткнення. Нібито такий крок передбачається Мінськими домовленостями.  Насправді в тих домовленостях говориться про відведення важкої воєнної техніки, а не військ. Обурені військові, ветерани війни, волонтери, громадяни, яким болить доля України.  Стільки зусиль, здоров’я, життів, нарешті  сотень мільйонів гривень покладено на облаштування лінії оборони – укріплень, бліндажів, окопів, всієї інфраструктури. І все це зруйнувати, щоб не дісталось ворогові, і проти зими відійти у чисте поле.

На своїй землі українців примушують відступати. Під час війни з німецьким загарбником було гасло: «Ні кроку назад!». Це гасло і зараз на часі. Тільки тепер загарбник – Росія.

Де гарантія, що Росія виконає підписані нею домовленості і не посуне свої орди на звільнену територію? Ми свідки того, що з гаранта недоторканості українських кордонів Росія перетворилась у загарбника України. Ми бачили, що не шахтарі чи трактористи, а регулярні російські війська на нашій території під Іловайском оточили наші війська і попри домовленості, що вони дають нашим військам "коридор" для відступу, саме в цьому "коридорі" почали звіряче їх знищення. Бандою Путіна там було вбито і скалічили кілька сотень наших бійців. Росія не виконала ні одне домовлення про перемир'я на Донбасі. А воєнний неофіт Зеленський у щось ще вірить.

Сьогодні на Майдані  Незалежності на Народному віче за участю близько десяти тисяч громадян України було створено об’єднання «Рух опору капітуляції» (РОК).  Аналогічні  зібрання відбулися в багатьох великих містах України у тому числі і в Сумах.

У Києві народ скандував: «Зеля, геть!». Піднімали плакат: «Слуга народу, ми прийшли. Вийди до народу!».

 Чи не початок це нового Майдану? Зеленському є над чим задуматись.

Фото
view counter

По тематике

Вячеслав Киричок
Зеленського образили

Що Зеленський посіяв, те і пожинає....

Александр Шутко
Оговорка по Трампу

(П(р)орочество)...

Вячеслав Киричок
Зеленський у політиці - нікчемна фігура

Сьогодні прочитав блог Андрія Українця "Зеленський - погігшений варіант Порошенка". Оскільки під блогами не проходять чомусь коментарі (про це я...

Григорий Яковлевич
Договорись с Путиным!

"Украинский выбор" опубликовал обращение закончить военное положение, освободить моряков и договориться с Путиным....

Александр Шутко
Развод по... (по мотивам фильма «Развод по-итальянски»)

Развели, развели Вовусик с Гундяхою Папусика Римского на Сирию да и на «Миру мир» в целом....

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.