Блоги

Кандидат по 161 ОВО Ігор Шкурат : особисте спілкування з виборцем - пріоритет

На зустріч із кандидатом Ігорем Шкуратом 3 липня прийшли мешканці ще трьох сіл Роменщини – Герасимівки, Перехрестівки і Бобрика.

3 липня кандидат в народні депутати по 161 одномандатному виборчому округу Ігор Шкурат продовжив своє знайомство із земляками, що мешкають у селах Роменського району. Знову цікаві зустрічі, спогади і плани на майбутнє. Приходять люди, діляться своїми проблемами, запитують, що буде далі і як жити у нелегких умовах українського села.

Питань чимало і у телевізорі відповідей на них не почуєш, а тому І.Шкурат особисто щодня спілкується із земляками, щоб спланувати максимально ефективні заходи для термінового вирішення найбільш кричущих проблем рідного краю.

На зустріч із кандидатом Ігорем Шкуратом 3 липня прийшли мешканці ще трьох сіл Роменщини – Герасимівки, Перехрестівки і Бобрика. У кожному із населених пунктів свої місцеві проблеми – де швидка довго їде, де до райцентру дорога погана, де закривають місцеву амбулаторію, молодь їде із сіл у пошуках кращого життя … сумно людям, що усе життя працюючи на рідній землі, від можновладців отримують лише крихти на розвиток села.

Люди діляться наболілим, однак є й ті, кому людські проблеми не болять, хто використовує їх виключно для самопіару, причому у найбільш ганебний спосіб. Прикрий інцидент трапився під час зустрічі Ігоря Шкурата із земляками у селі Перехрестівка, що на Роменщині. Уже в розпал розмови Ігоря Петровича із людьми до натовпу приєднався моложавий чоловік і одразу ж почав викрикувати провокаційні і образливі слова. То йому те - не те, то так - не так. Як казав Петро Порошенко, - «ти йому тризуб на Кремлі повісь, то все рівно скаже, що криво почепили».

Як згодом з’ясувалось, цим горлопаном і провокатором виявився не мешканець Перехрестівки, а житель одного із сіл Роменщини, 36-річний Дмитро Самофалов. Дмитро ж не просто так прийшов! Дмитро, виявляється, теж зареєструвався кандидатом в народні депутати та ще й заручився підтримкою Аграрної партії. Окрім галасу і образ на адресу присутніх, нічого іншого люди від вискочки не почули. Та й користатись за для власного піару тим, що на зустріч із Ігорем Шкуратом прийшло чимало людей,  погодьтесь, ганебно і безкультурно. Крикуна-провокатора Самофалова швидко вгамували присутні, бо дуже вже усім набрид. Пішов собі, обтершись …

Бог з ними, заздрісниками і горлопанами. Турбує земляків те, хто ж представлятиме їх інтереси у столиці, хто донесе проблеми Роменщини у високі кабінети і, врешті-решт, вирішуватиме їх реально. Віримо, що Ігор Шкурат завжди буде повернутий обличчям до людей, які дали йому шанс змінити їх життя на краще. Обираємо разом, підтримаємо Шкурата – сина, батька і офіцера!

Фото
view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
Чи бояться Андрія Деркача в Глухові?

Про санкції, про "Почесний громадянин Глухова"...

В'ячеслав Павленко
До суду надійшов протокол на Миколу Ногу (оновлено)

До суду надійшов протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
Складено протокол на Миколу Ногу

Складено протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
«Форсаж» перевірять

На адресу Сумського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (керівник – В’ячеслав ПАВЛЕНКО) надійшла відповідь з Державної служби...

В'ячеслав Павленко
Микола Нога порушив карантин?

Мер Шостки порушив карантин?...

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.