Блоги

Рідними стежками. Кандидат по 161 ОВО Ігор Шкурат відвідав земляків у рідному Роменському районі

Прекрасні люди прийшли на зустріч із Ігорем Шкуратом - кандидатом по 161 одномандатному виборчому округу і поділились своїми проблемами і очікуваннями

Рідні місця завжи наповнюють нас життєдайною силою і наснагою до хороших справ. Стежки, якими ходили босоніж дітьми, допомагають вкотре повернутись у власне безтурботне минуле, оцінити і переосмислити життєві пріоритети.

Саме із такими теплими і сповненими спогадів думками відвідав рідну Роменщину кандидат в народні депутати по 161 ОВО Ігор Шкурат.

Щодня – зустрічі із земляками, щодня спогади про минуле і думки про краще майбутнє для простих людей, які є сіллю землі рідної, рідного краю. Люди ідуть на зустріч із Ігорем Шкуратом не для того, щоб просити харчові набори чи слухати нездійсненні обіцянки, люди йдуть ділитись із земляком про наболіле і почути його бачення розвитку рідного міста й села.

Так, уже 1 липня І.Шкурат, від села до села, від хати до хати, з відкритим до спілкування серцем відвідав рідні йому з дитинства Глинськ, Артюхівку, Ярмолинці і Коржі. Наступного дня, 2 липня, Ігор Шкурат особисто поспілкувався із мешканцями сіл Великі Бубни, Галка та Ведмеже.

У кожному із сіл земляки знайшли вільну хвилину, щоб особисто побачити і почути Ігоря Шкурата, поділитись із ним насущними проблемами і, найголовніше, у живому спілкуванні знайти спільні думки й погляди на майбутнє країни і рідного району.

Проблеми для усіх зрозумілі і болючі – низькі пенсії старшому поколінню, масовий відтік молоді у міста, занепад рідного села, розбиті вщент дороги, непрацююча інфраструктура, віддалена медицина і ще багато питань, які потребують термінового вирішення.

Гарячий місяць липень, - гарячий жнивами, щоденними турботами, сподіваннями на краще життя. Гарячий він також зустрічами, бо людям не потрібні обіцянки, людям потрібно, щоб їх чули і допомагали. На кожному зібранні і у кожному селі Ігор Шкурат наголошує: «Я вдячний рідній землі та Вам, що Ви виростили та виховали мене, як справжнього українця, який безмежно любить свою землю, свій народ».

З Богом у серці і вірою у земляків, Ігор Шкурат йде в народні депутати, ІДЕ ПЕРЕМАГАТИ.

Фото

По тематике

Марина Барабаш
Кандидат по 161 виборчому округу Ігор Шкурат іде у парламент із довірою та підтримкою мешканців рідної Ромненщини

Люди матимуть підтримку справді СВОГО депутата у владі, а не фантомного обранця, який пропаде одразу після дня виборів...

Марина Барабаш 19.07.2019 11:27
Марина Барабаш
Кандидат по 161 ОВО Ігор Шкурат відвідав земляків у восьми селах. Свій до свого по своє

Щодня активне спілкування про проблеми людей, про їх настрої і побажання, про надії, які вони покладають на свого обранця до...

Марина Барабаш 16.07.2019 14:42
Марина Барабаш
Кандидат-самовисуванець по 161 ОВО Ігор Шкурат - про нагальні проблеми, землю і дороги

Ігор Шкурат не обіцяє вирішення усіх проблем одразу, він презентує свою програму і розповідає про шляхи вирішення нагальних питань...

Марина Барабаш 11.07.2019 16:11
Марина Барабаш
Кандидат в народні депутати України І.Шкурат / округ 161/ про головне на Сумському каналі АТВ

Про життя, проблеми земляків і причини, чому І.Шкурат іде у народні депутати...

Марина Барабаш 10.07.2019 14:44
Марина Барабаш
Кандидат по 161 округу Ігор Шкурат – патріот, професіонал справи, офіцер

Україні потрібні патріоти, які своїм життям, працею і службою на благо Батьківщини довели, що мають моральне право представляти український...

Марина Барабаш 08.07.2019 11:49
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Кино Планета Кіно
11.00; 14.00; 17.45
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Кино Планета Кіно
18.45
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
18.45
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Кино Планета Кіно
15.15

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.