Блоги

На 161 окрузі з центром у Ромнах уже 14 кандидатів в нардепи. Полку прибуло

Чергова п'ятірка кандидатів поповнила 161 ОВО. Найбільш патріотичний округ Сумщини б'є рекорди

Станом на 27 червня поточного року ЦВК зареєструвало ще п"ять кандидатів в народні депутати на одномандатному виборчому окрузі №161 з центром у Ромнах, що на Сумщині. Раніше ЦВК було погоджено документи 9 кандидатів.

Загальне число кандидатів на 161-му ОВО станом на 27 червня п.р. склало 14 осіб. Це свого роду рекорд округу, оскільки саме 161 територіальний виборчий округ вважається на Сумщині найбільш патріотичним та активним в плані висловлення електоральних вподобань.

До вашої уваги чергова п"ятірка кандидатів:

Гузенко
Максим Васильович
народився 8 червня 1981 року в місті Сумах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Агрохім-Партнер", безпартійний, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Кірюхін
Дмитро Євгенійович
народився 21 квiтня 1976 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Ромниптахоспілка", безпартійний, проживає в місті Ромни Сумської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
Коробка
Валентина Миколаївна
народилася 20 травня 1969 року в селі Перехрестівка Роменського району Сумської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Палун
Роман Павлович
народився 7 серпня 1983 року в місті Ромни Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, ТОВ "Птахоспілка", безпартійний, проживає в місті Ромни Сумської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Степанченко
Ігор Олегович
народився 14 квiтня 1991 року в місті Ромни Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Ромни Сумської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Як бачимо, четверо з п"яти нових кандидатів є висуваняцми політичних партій: президентської політсили "Слуга народу", парітї І.Смєшка "Сила і Честь", ВО "Свобода" і "ОпоБлок" Колєснікова-Вілкула-Мураєва і лише один іде як самовисуванець.

Спостерігаємо за виборами разом !!! Усіх українців - з Днем Конституції !!!

Далі буде ...

view counter

По тематике

Марина Барабаш
Кандидат по 161 виборчому округу Ігор Шкурат іде у парламент із довірою та підтримкою мешканців рідної Ромненщини

Люди матимуть підтримку справді СВОГО депутата у владі, а не фантомного обранця, який пропаде одразу після дня виборів...

Марина Барабаш 19.07.2019 11:27
Марина Барабаш
Кандидат по 161 ОВО Ігор Шкурат відвідав земляків у восьми селах. Свій до свого по своє

Щодня активне спілкування про проблеми людей, про їх настрої і побажання, про надії, які вони покладають на свого обранця до...

Марина Барабаш 16.07.2019 14:42
Марина Барабаш
Кандидат-самовисуванець по 161 ОВО Ігор Шкурат - про нагальні проблеми, землю і дороги

Ігор Шкурат не обіцяє вирішення усіх проблем одразу, він презентує свою програму і розповідає про шляхи вирішення нагальних питань...

Марина Барабаш 11.07.2019 16:11
Марина Барабаш
Кандидат в народні депутати України І.Шкурат / округ 161/ про головне на Сумському каналі АТВ

Про життя, проблеми земляків і причини, чому І.Шкурат іде у народні депутати...

Марина Барабаш 10.07.2019 14:44
Марина Барабаш
Кандидат по 161 округу Ігор Шкурат – патріот, професіонал справи, офіцер

Україні потрібні патріоти, які своїм життям, працею і службою на благо Батьківщини довели, що мають моральне право представляти український...

Марина Барабаш 08.07.2019 11:49
view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.