Блоги

Пєтіна тисяча.

Влада закликає звертатися до правоохоронців у випадку виявлення спроб підкупу виборців. Але чи безпечно це?

   Останнім часом багато говориться про підкуп виборців з боку команди Порошенка. Заперечуючи це, порохоботи використовують такий лицемірний штамп. Мовляв, якщо ви стикаєтесь з такими випадками, то звертайтеся із заявою до правоохоронців. Це мені нагадує, як Юлії Тимошенко в битность її прем'єр-міністром постійно закидали,що її соратник ,очільник Київської обласної організації "Батьківщини" колишній кучміст, партнер Медведчука Губський скупив землю половини Київщини.На що Тимошенко незмінно відповідала: "Звертайтеся в Генпрокуратуру". Нагадаю, що Генпрокурором тоді був ставленик Януковича Потебенько.Получається отаке кубло: Тимошенко, Медведчук, Янукович...До речі пізніше Губський сильно кинув леді Ю, коли шальки терезів схилилися на користь Януковича. Він перебіг до того ,прихопивши не тільки печатку, а й усю Київську організацію. Ех,нічому не учить історія Юлію Тимошенко. Потім був член фракції БЮТ, а в минулому довірена особа Януковича місцевий феодал, вбивця Лозінський. Тепер Мангер, теж колишній регіонал.

      Але я відхилився. Хто ж буде подавати заяви,скаржитися на владу після того, як декільком післямайданним донкіхотам влада зламала шиї. Нагадаю справу керівника фінансової інспекції Гордієнка, який звинуватив Яценюка в зловживаннях на декілька мільярдів гривень. В результаті покарали не Яценюка, а Гордієнка, якого звільнили з роботи, а коли він через суд добився поновлення на посаді, ліквідували структуру, яку він очолював.

Свіжий приклад з експертом, яка зробила експертизу рюкзаків Авакова, чесно виконавши свою роботу. В результаті Холодницький закрив справу сина Авакова, а експерт стала жертвою репресій з боку правоохоронніх органів, звертатися до яких нас закликає команда Порошенка. Дурних нема.

Ще один підлий прийом нинішньої влади. Мовляв, чого він почав критикувати владу лише тоді, коли вийшов на пенсію,чого раніше мовчав. Зокрема, це стосується колишнього есбеушника на прізвище,здається, Трепак. Ясно чому. Бо не хотів втратити роботу, зарплату, можливість утримувати сім'ю, стати жертвою репресій з боку влади. Дурних нема.

По тематике

Андрій Українець
Зеленський-погіршений Порошенко 2

Перед виборами президента я писав, що Зеленський це погіршений варіант Порошенка. Після виборів новий президент довів це многократно...

Андрій Українець
Зеленський- син Кучми? Чи Порошенка...

Поведінка президента Зеленського вельми нагадує поведінку його попередників. Зокрема Кучми і Порошенка.... 2

Андрій Українець
Дракон умер, да здравствует дракон

Зеленський "поверг" дракона Порошенка, і сам відразу став перетворюватись на дракона....

Андрій Українець
Від Кравчука до Зе? Або чому ми бідні

Кого обираємо, так і живемо. Давайте вчитися принаймі на власних помилках...

Вячеслав Киричок
Відповідь киян на жалюгідні натуги антипорошенківців

У неділю 17 березня на Майдані Незалежності в Києві зібралися учасники акції "Руху нових сил" з вимогами прийняття нового закону...

view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
18.45
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Кино Планета Кіно
11.00; 14.00; 17.45
Посіпаки: Становлення лиходія (Кайл Балда, Бред Еблесон, 2022)
Посіпаки: Становлення лиходія (Кайл Балда, Бред Еблесон, 2022)
Кино Планета Кіно
10.00; 12.00; 13.30; 15.30; 17.00; 19.00
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Кино Планета Кіно
15.15

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.