Блоги

Зеленський продовжує смішити

Зеленський пише передвиборну програму разом з народом.

Здавалося, що комік «95-го кварталу» затіяв начебто серйозну справу – похід у президенти. І люд, тобто електорат,  зацікавився  їм, адже згідно з опитуваннями Зеленський випереджає по популярності навіть чинного президента, який іде на другий строк. Популярний Зеленський тому, що не було ще в Україні ні серед президентів, ні навіть серед гетьманів коміків. Все нове завжди викликає інтерес.

Сміх сміхом, а президенство – справа серйозна. Пора вже претендентові на президентське крісло і програму свою народу показати. А саме –  чим він має намір ощасливити державу.  І тут виявляється, що програми такої у претендента немає.  Інакше чим ще пояснити недавню заяву Зеленського, шо програму свою він буде писати разом з народом.

Уявляю, як його прихильниці, домогосподарки, засіли зараз за кухонні столи і в поті чола шариковими ручками строчать передвиборну програму для свого улюбленця. Адже ця клята програма  повинна бути готова до 3 лютого. Без неї документи Зеленського ЦВК не прийме і тоді президенство  – поминай як звали. Аврал!

Не можна сказати, що подобні конфузи з українськими президентами не траплялись. Але те відбувалося вже після того, як претендент ставав президентом. Пізно було пити боржомі. Наприклад, президент Кучма запитував у народних вибранців: «Скажіть, що мені потрібно робити, капіталізм чи соціалізм? І я буду робити».  Виходить, коли йшов у президенсти, не уявляв цього.

Впіймали журналісти Зеленського вже і на брехні.
В інтерв'ю Гордону від 25 грудня 2018 року він згадує, чому не зміг виїхати в Ізраїль.
Зеленський розповідає, що в 16 років він виграв безкоштовне навчання в Ізраїлі. І всі, хто переміг, вирушили до Ізраїлю, крім нього.

«Батько сказав:« Через мій труп ». Я виходив з дому, жив у друзів, у Пікалова Сашки (ми ж з багатьма з «Кварталу» з дитинства дружимо). Кричав, погрожував йому, кидав в нього тапок, а він в мене, але він сказав: «Ні», - згадує Зеленський.

У жовтні 2016-го, виступаючи в університеті Маріуполя, Зеленський інакше подавав цю історію: «Ізраїль! Мені 16, поруч симпатична дівчина, немає батьків, нічого тебе не дратує, а що буде в твоїй країні далі - тобі все одно. Але мій батько не відпустив мене. І я вперше в житті з ним не сперечався».

view counter

По тематике

Вячеслав Киричок
Прикол Зеленського. Блискуча відповідь Петра Порошенка

Зеленський шукає, як уникнути теледебатів. І ось йму здалося, що він винайшов ефектний вихід....

Вячеслав Киричок
Порошенко наздоганяє Зеленського - соцдослідження Центру Разумкова

Лідерка "Батьківщини" та кандидат в президенти Юлія Тимошенко не потрапить у другий тур виборів, її обігнали чинний президент Петро Порошенко...

Вячеслав Киричок
Зе і Ля. Змагання двох блазнів

Український парламент часто називають цирком. І це справедливо. Адже багато в парламенті блазнів. Вони розважають і веселять публіку, до якої...

Вячеслав Киричок
Вибори президента. Соціологічне дослідження SOCIS, 20 березня

Зеленський зберігає лідерство. Порошенко виходить на друге місце. Рейтинг Тимошенко впав....

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.