Блоги

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою є безстроковим

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою є безстроковим

     Головне територіальне управління юстиції у Сумській області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державну службу», з 1-го травня 2017 року для участі у конкурсному відборі на зайняття посад державної служби обов’язковим документом є посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

     Порядок проведення атестації та порядок отримання посвідчень без обов’язкового проходження атестації врегульовано постановою Кабінету Міністрів України  від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

     Звертаємо Вашу увагу, що на території Сумської області такі посвідчення можна отримати у наступних вищих навчальних закладах:

     1)      Сумський державний університет –

http://cpo.sumdu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=61%3A2017-05-18-09-30-55&catid=5%3A2010-07-01-20-54-17&Itemid=25&lang=uk

     2)      Сумський національний аграрний університет –

http://www.sau.sumy.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6063%3A2017-06-06-14-05-49&catid=44%3A2009-12-08-13-19-41&lang=uk

     Атестація проводитьсяу три етапи:

     1. Подання заяви від особи, яка претендує на зайняття посади державної служби, щодо проходження атестації.

     Особа подає заяву на ім’я ректора університету у будь-який зручний для неї спосіб:

- особисто (СНАУ – щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9.00 до 16.30 години за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва 160, головний корпус, аудиторія 227; СумДУ – щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9 до 17 години (обідня перерва: 12.00-12.45) за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, головний корпус, аудиторія Г-907);

- надсилає відскановану заяву на електронну адресу:  СНАУ – ipod_snay2015@ukr.net; СумДУ – cpo@fpkpo.sumdu.edu.ua.

     До заяви додається оригінал платіжного документа (для електронної форми – сканкопія оригіналу) про сплачену послугу з проведення атестації та видачі посвідчення.

     2. Учасник атестації повинен прибути у визначений день, час і місце (згідно з графіком атестаційних сесій) для проходження атестації, пред’явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та надати оригінал платіжного документа.

     Проходження атестації відбувається в один день у письмовій та усній формі.

     Атестація у письмовій формі включає письмове завдання з використанням технологій тестування, письмовий переказ тексту з фахових питань.

     Атестація в усній формі передбачає ділову розмову за визначеним сценарієм, повідомлення-презентацію на встановлену атестаційною комісією тему.

     3. Визначення результатів атестації та інформування учасників атестації про них.

     Учасникам, які успішно пройшли атестацію, протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації вручається посвідчення про проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою.

     Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію відповідним уповноваженим вищим навчальним закладом або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення за заявою таких учасників та осіб протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації (подання заяви особами).

     Посвідчення діє безстроково.

     Не зволікайте! Юстиція відкрита до людей! Чекаємо на Вас!

view counter
view counter
Новости партнеров
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.