Блоги

Ідея федералізації України як психотропна зброя РФ

Росія в умовах агресії не полишає спроби штучно посилити проросійські настрої серед місцевого населення та розхитати ситуацію в Україні для чого намагається використовувати потужну пропагандистську машину (телеканали, Інтернет-ресурси, соціальні мережі, блогосферу, тощо) та "брудні" інформаційні технології.

Одним з деструктивних напрямків роботи пропагандистської машини залишається розгортання серед нашого населення ініціатив "федералізації", утворення різного роду вільних економічних зон, економічних автономій, регіонів з особливим статусом, проще кажучи будь-які форми, що несуть в собі загрози для майбутнього України та її територіальної цілісності.

Останнім часом Інтернет-простір заполонили т.зв. "троллі", які з усіх сил намагається інфільтруватись в соціальні мережі під виглядом українських користувачів та звідти активну вести "промивку мізків", в тому числі в напрямку різного роду "федералізації" та "автономізації".

Як приклад, користувачів соціальної мережі "facebook" та деяких регіональних Інтернет-ресурсів останнім часом буквально бомбардує російський "троль" з ніком "Вовна-Шерстюк" інформацією, що містить заклики до "федералізації", зокрема заявами на кшталт "Шостка є сама собі столиця", "Только появление федерализованной Харьковщины, как столицы Слобожаншины, способно сохранить шансы на выживание Сум", "Сегодня Шостка нужна киевской хапужно-олигаршей власти больше, чем Киев Шостке", "Шостка скорее станет столицей Шосткинской области, чем северной столицей Бандерштата".

Цікаво те, що вказаний "троль" як і багато інших знаходяться в "рашці", подаючи себе у власних даних нібито мешканцем України, і під виглядом "свого"  активно спекулює на темах "федералізації" та "автономізації".

Добре, що наші користувачі-патріоти вже вичислили його, довели що інформацію до інших користувачів та адміністрації мережі "facebook" і по повній "забанили". Але ж скільки ще проплачених тролів в Інтернет просторі ще роблять свою брудну справу, під виглядом пересічних українських громадян, намагаючись посіяти розбрат і паніку в нашому суспільстві, розділити і розірвати його на шматки.

Отже, будьте пильними! 

Ідея федералізації України давно стала психотропною зброєю країни-агресора та використовується останнім часом в тих чи інших формах постійно.

Україна єдина! Слава Україні!

view counter
view counter
view counter
Новости партнеров
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.