Блоги

Щодо умов створення ринку послуг ЖКХ у місті Суми. Петиция отклонена

А ##### оно все конем. Не знаю, кто все это читает здесь.

Во всяком случае, я сделал то, что должен был. 
Работайте, депутаты, я с этой темы линяю. Меня достало. На хера оно мне надо.

Петиция была отклонена с диагнозом:

Відхилено. Усі пропозиції викладені у Законі України №417 та нормативно-правових актах щодо тарифоутворення і прийняття додаткових рішень на місцевому рівні не вимагає.

Текст петиции был таким:

Щодо умов створення ринку послуг ЖКХ у місті Суми

Послуги, які звично звуться житлово-комунальними, не є “товаром”. Місцяне не в змозі самостійно обрати ані асортимент потрібних їм послуг, ані обрати найдешевший “магазин”.

Асортимент послуг ЖЕКів (чи т.з. "управляючих компаній") не є вільним, він нав'язан органами міської ради. В структуру тарифа входять послуги, які ніколи не надавалися чи надаються нерегулярно, але за них регулярно стягуються гроші. 

Ціни на цослуги ЖЕКів не є вільними, вони погоджуються та затверджуються виконкомом міської ради. Ніякі економічно-обгрунтовані ціни на частково вигадані послуги технічно неможливі.

Підприємства, які проводять обслуговування населення - ЖЕКи - ось уже більше 20-ти років міняють одне інше, але вільного доступу до надання цих послуг у бажаючих нема. Невідомо — чи є бажаючі. Доступ до цього “бізнесу” усі 20 років пролягає через кабінети мерії.

Ніякі конкурси серед овочебаз, наперед обраних в парткомах КПРС, не призведуть до покращення постачання населення овочами.

Ринку послуг ЖКГ немає і він в існуючих умовах неможлив.

Розмови про ОСББ в управлінському сенсі безглузді до тих пір, доки не озвучені орієнтовні планові цифри: який процент житлового фонду міста можна в короткостроковий період (2-5 років) в принципі перетворити на ОСББ. Цих оцінок ніхто не надає, тож ніхто не розуміє, як управлінці меріїї взагалі плануюють свою роботу та чи не є ці надії на ОСББ перспективами загробними.

Тож вимагаємо

1. В тримісячний термін силами служб та управлінь Сумської міської ради створити, провести через обговорення та затвердити на сесії міської ради “Положення про доступ на ринок надання житлово-комунальних послуг”. В цьому положенні передбачити наочні критерії для можливості підприємствам чи підприємцям займатися цим бізнесом, правила передачі документаціх на дома та т.і.

2. В тримісячний термін силами служб та управлінь Сумської міської ради створити, провести через обговорення та затвердити на сесії міської ради “Положення про тарифи на надання житлово-комунальних послуг”. В цьому положенні ВІДМОВИТИСЯ відь будь-якого регулювання цін на послуги ЖЕКів та від нав'язування послуг. Міська рада не регулює цін в продуктових магазинах, не регулює асортимент товарів на полках. То ж навіщо їй регулювати оплату труда прибиральників?

3. Після прийняття цих положень оголосити річний термін на проведення роз'яснювальної роботи серед населення, на залучення нових підприємств та підприємців до бізнесу, на заключення договорів між надавачами послуг та мешканцями домів, на підготовку документації та т.і. Цей проміжний рік провести з тими ЖЕКами та за тими правилами, що є.

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.