Блоги

На Охтирщині працював трудовий десант

Кажуть, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Однак,  це правило багатьом охтирчанам не відомо. Пляжі біля річки Ворскла просто засипані сміттям. Щоб підготуватися до купального сезону і зробити береги водойми чистішими, свідомі громадяни за підтримки Охтирської районної державної адміністрації, районної ради та ініціативи голови спостережної ради ОМПК «Славія» Вячеслава Пелиха провели акцію по прибиранню території. Всім,  хто долучився до толоки,  були видані рукавиці і мішки для сміття. Дружньо і весело працювали працівники підприємств, державні службовці і небайдужі громадяни. «Це прекрасний приклад співпраці бізнесу та влади», - зазначив в.о.голови  РДА Роман Бублик. Вячеслав Пелих подякував усім за роботу і висловив сподівання, що охтирчани цінуватимуть працю інших і не залишатимуть за собою гори сміття. Голова районної ради Сергій Кірічко подякував підприємствам за надану техніку для вивезення відходів.  Після гарної роботи не гріх і попоїсти. Смачною польовою кашею пригощали всіх бажаючих. Тільки об’єднавшись,  можна досягти гарного результату. Тільки разом можна зробити країну чистішою. Не треба багато говорити, а слід взяти і зробити. Сподіваємося, що такий приклад співпраці буде надихати й інших на трудові подвиги. Що більше ніхто не насмілиться залишити після відпочинку на пляжі непотріб. Поважайте себе та інших, бережіть довкілля і тоді наша країна стане квітучою і по-справжньому європейською.   Слід згадати, що під час цієї толоки її учасники  провели патріотичні паралелі: У кожного свій фронт. Зараз ми вичищаємо від сміття береги Ворскли, а наші бійці під Донецьком і Луганськом у ці хвилини зачищають кордони і українські населені пункти від двоногого озброєного до зубів сміття -  сепаратистів.   

Фото

По тематике

Дмитро Лукін
Що міг би зробити мер для виплати боргів заводчанам?

Нещодавно ми з сусідом передивилися тв-репортаж про сумський марш голодних заводчан.
Він каже: «От шо за люди! Вони не розуміють,...

Дмитро Лукін 02.07.2018 20:29
Santolege
Суми - Центр №3

Суми - Центр №3...

Santolege 12.09.2015 18:45
Santolege
Суми - Центр №2

Суми - Центр №2...

Santolege 11.09.2015 18:19
Santolege
Типові Суми №2

Типові Суми №2...

Santolege 29.08.2015 12:47
Ксения Боянова
Чому змінюється клімат в Сумах і що з цим робити

Суми - одне з міст, де зміна клімату призведе до значних підтоплень. Це помітно вже зараз, коли процес щойно розпочався....

Ксения Боянова 03.08.2015 18:01
view counter
view counter
Новости партнеров
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.