Блоги

Чому я за...

Життя сьогодні стрімко міняє пріоритети, "вдосконалює" вимоги, які ми висуваємо до лідера, політика, народного депутата... Бо ж "ростемо" і змінюємося самі!

Добре, якщо політик іде в ногу з життям і, зростає, постійно "піднімаючи планку". Погано, коли він лише пристосовується, говорить те, що хочуть від нього почути виборці і діє відповідно...

Колись Олег Медуниця водив повсталих сумських студентів на Київ. Полями, через міліцейські заслони. Тоді це було потрібно. Минулого року "нюхав" газ на Майдані та лягав під колеса автобуса з "Беркутом". Тоді це теж було потрібно.

Але за кілька тижнів після того він полетів до США, щоб говорити з сенаторами, урядовцями, українськими громадами. Не з чужих розмов знаю, як важко лобіювати там українські інтереси, який треба мати рівень компетенції, щоб тебе слухали... Адже Путін роками вкладав туди мільярди для створення негативного образу України. І перше питання, задане американцями людині, яка прибула з Майдану, було "Чому на Майдані висить гасло "Смерть жидам!"?

Розумієте? Для нас - це очевидна брехня. А для них було важливо почути думку не проплачених медіа, а людей, які прибули з центру Української революції.  І  такі, як Олег робили те, від чого залежала доля ВСІЄЇ справи. На одну тільки зустріч в Чікаго прийшло 30 українців і було зібрано для Майдану 30 тис. доларів. Таких зустрічей було кілька.

Для популярності іноді вигідно ходити з мегафоном, піарячись НА справі. Невигідно фахово і без непотрібного пафосу працювати ДЛЯ справи.

Зате:

Авто, куплене українцями Канади після Олегових виступів досі безперервно курсує від Харкова до зони АТО, підвозячи все необхідне для нашої армії.

Кілька мільйонів гривень, вкрадених попередньою владою і знайдених, завдяки розслідуванню Олега Медуниці було повернено до бюджету.

Проект Закону про "Превентивне затримання особи", який він пропонував ще на початку війни на Сході, і який серед журналістів охрестили "непопулярним і антидемократичним", сьогодні таки внесений на розгляд Верховної Ради... але вже Президентом. За його допомогою ще навесні можна було б реально зупиняти розповзання тероризму.

І ще багато чого, але хто про це знає?...

Тому я не за людину з мегафоном, а за людину Справи.

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Кінгс Мен (Метью Вон, 2021)
Кінгс Мен (Метью Вон, 2021)
Кино Планета Кіно
11.45; 14.15; 16.45; 19.15; 21.45
Зірки за обміном (Олексій Даруга, 2022)
Зірки за обміном (Олексій Даруга, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
19.50
Мій вовк (Дені Імбер, 2022)
Мій вовк (Дені Імбер, 2022)
Кино Планета Кіно
12.15; 18.15
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.