Блоги

Чому я за...

Життя сьогодні стрімко міняє пріоритети, "вдосконалює" вимоги, які ми висуваємо до лідера, політика, народного депутата... Бо ж "ростемо" і змінюємося самі!

Добре, якщо політик іде в ногу з життям і, зростає, постійно "піднімаючи планку". Погано, коли він лише пристосовується, говорить те, що хочуть від нього почути виборці і діє відповідно...

Колись Олег Медуниця водив повсталих сумських студентів на Київ. Полями, через міліцейські заслони. Тоді це було потрібно. Минулого року "нюхав" газ на Майдані та лягав під колеса автобуса з "Беркутом". Тоді це теж було потрібно.

Але за кілька тижнів після того він полетів до США, щоб говорити з сенаторами, урядовцями, українськими громадами. Не з чужих розмов знаю, як важко лобіювати там українські інтереси, який треба мати рівень компетенції, щоб тебе слухали... Адже Путін роками вкладав туди мільярди для створення негативного образу України. І перше питання, задане американцями людині, яка прибула з Майдану, було "Чому на Майдані висить гасло "Смерть жидам!"?

Розумієте? Для нас - це очевидна брехня. А для них було важливо почути думку не проплачених медіа, а людей, які прибули з центру Української революції.  І  такі, як Олег робили те, від чого залежала доля ВСІЄЇ справи. На одну тільки зустріч в Чікаго прийшло 30 українців і було зібрано для Майдану 30 тис. доларів. Таких зустрічей було кілька.

Для популярності іноді вигідно ходити з мегафоном, піарячись НА справі. Невигідно фахово і без непотрібного пафосу працювати ДЛЯ справи.

Зате:

Авто, куплене українцями Канади після Олегових виступів досі безперервно курсує від Харкова до зони АТО, підвозячи все необхідне для нашої армії.

Кілька мільйонів гривень, вкрадених попередньою владою і знайдених, завдяки розслідуванню Олега Медуниці було повернено до бюджету.

Проект Закону про "Превентивне затримання особи", який він пропонував ще на початку війни на Сході, і який серед журналістів охрестили "непопулярним і антидемократичним", сьогодні таки внесений на розгляд Верховної Ради... але вже Президентом. За його допомогою ще навесні можна було б реально зупиняти розповзання тероризму.

І ще багато чого, але хто про це знає?...

Тому я не за людину з мегафоном, а за людину Справи.

view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
18.45
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Кино Планета Кіно
11.00; 14.00; 17.45
Посіпаки: Становлення лиходія (Кайл Балда, Бред Еблесон, 2022)
Посіпаки: Становлення лиходія (Кайл Балда, Бред Еблесон, 2022)
Кино Планета Кіно
10.00; 12.00; 13.30; 15.30; 17.00; 19.00
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Кино Планета Кіно
15.15

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.