Блоги

Чи буде покараний пан Мостовий за корупційні накази?

Ось так, чомусь народний депутат зі Львова опікується питанням покарання корупціонерів-співробітників органів прокуратури Сумської області, на відміну від сумських недореволюціонерів

Ось так, чомусь народний депутат зі Львова опікується питанням покарання корупціонерів-співробітників органів прокуратури Сумської області, на відміну від сумських недореволюціонерів:

 

Виникає дуже резонне питання: чому народних депутатів України від Сумської області (Медуниця, Шульга, Купрєйчик), котрі приймали активну участь у революції гідності – зовсім не цікавить питання про покарання заступника прокурора міста Мостового М.В.? Невже недостатньо того, що ця людина піклувалася питаннями безпеки постійних фінансових потоків сімейного бізнесу Януковича у Сумській області? Невже недостатньо того, що ця людина давала корупційні накази своїм підлеглим, щодо розгону учасників Сумського Майдану? Невже недостатньо того, що ця людина має відношення щодо викрадення Сергія Лихмана, бо він відмовився давати хабара цьому негіднику?
Невже народному депутату Олегу Медуниці краще боротися з повітряними млинами на кшталт його заяв стосовно Дмитра Фірташа? Чи може краще також написати запит до генерального прокурора України щодо корупціонера Мостового М.В., та встановити справедливість хоча б у питанні розгону людей зі Сумського Майдану, котрі активно підтримували і поки що підтримують діяльність Медуниці?

Фото

Комментарии

Мерседес

мда...а ты все соченяешь)))  но как видишь твои жалкие необоснованные овинения даже никто комментировать не хочет!!! Твои денежки опять помогли написать гнилую статейку)) Если бы таких как Мостовой побольше бы в прокуратуре было, а таких как ты поменьше, работать бы легче было. Мой тебе совет дружочек - хватит тебе обливать грязью Мостового, а сходи в церковь покайся пока не поздно!!! а если нет, то БОГ ТЕБЕ СУДЬЯ!!! Твоя расплата будет такой, которую за деньги не купишь!!! Вот тогда и вспомнишь все, что ты делал!!!

Николай  Смелый

ДЯКУЄМО Я,Дубневича за висвітлення теми про корупційність Мостового .Вже більше року він кришує корупційні  дії екс-мера Мінаєва -про відмиванню доларів за видачу дозволів на розміщення Мафів по схемі - вранці 3тис.доларів , ввечері дозвіл з 5-6підписами вищих чиновників ,підписом та печаткою Мінаєва.

       Чит"."Ваш Шанс " - Главу райадміністрації приговорили " . Де на суді Джура  давав свідчення , що всі питання про надання дозволів він погоджував з Мінаєвим , гол. архітектором , начальником земресурсів міста , які забирали усі долари (хабар) собі в кишеню.На жаль, Медуниця і Шульга на звернення підпиємців не реагували .Хабарники залишились непокараними.

Семен Семенович

Бьют?
Принимай удар и не звизди.
А если слаб, как марлевый трусы, то не мешай играть.

Мерседес

)))) о как еще мы можем писать))) долго ты высасывал из пальчика этот бред? наверное долго с твоим то "умом"!!! смотри, чтобы все эти разговоры про доллары...хабарики...да на тебя родного не обернулись))))  Мостовой не слабый, а умный!!! от кого то удар принимать??? било бы от кого, не смешите!

По тематике

Дмитро Лукін
Що міг би зробити мер для виплати боргів заводчанам?

Нещодавно ми з сусідом передивилися тв-репортаж про сумський марш голодних заводчан.
Він каже: «От шо за люди! Вони не розуміють,...

Дмитро Лукін 02.07.2018 20:29
Дмитро Сінченко
Про "бодягу" і "мачмалу", або Що не так з українським пальним

Чи змінилася ситуація з фальсифікатом в Україні, яку частку "бодяги" заливають в бензобаки українці і чому державні установи стають головним...

Дмитро Сінченко
Якість нафтопродуктів: хто і чому безкарно продає "бодягу"

Водії і навіть самі продавці пального дедалі частіше нарікають на його якість. Що є причиною? Чому досі не створено ефективної...

Дмитро Сінченко
Благоустрій чи «розпил»?

«Озеленення» Кропивницького доручили підприємству, яке спеціалізується на заготівлі дрів...

Дмитро Сінченко
Чиї паї: що спільного у резонансних історій із землею у Кіровоградській області

У Кіровоградській області набули поширення ряд “земельних” схем - від привласнення врожаїв, нелегального використання земельних ресурсів до рейдерських захоплень фермерських...

view counter
view counter
Новости партнеров
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.