Блоги

Замкнуте коло української політики

Доброго дня сумському інтернет-співтовариству і не лише.

Френди, особливо, євро! Ви мали надію що змінили Україну?

ФігВам – «індєйська» юрта («национальная народная изба»), а не зміни!

Перший національній телевізійний канал України транслює у прямому ефірі партійний з’їзд ВО «Батьківщина»!

3
Нагадаю, що подія відбувається 29 березня 2014 року – вже після Революції Гідності!

Чому не транслюються з’їзди УДАРу або «Свободи»? Чому не транслюються з’їзди двічі вже незаборонених (майже як двічі несудимі кандидати) :-) ПР та КПУ?

Чому взагалі у прямому ефірі партійний з’їзд?!

Михалич-2 [ Ігор Мірошниченко ], а ну беріть негайно Бенюка, Іллєнко, Михайло Знаметубіляпошти та шуруйте на Перший Національний чистити морду-обличчя отому грузину: «Сука, бля, пиши заяву!» … Smile

Дуже схоже на те, що минулого разу я був неправий… :-( Вибачаюсь, шановний Ігорю Михайловичу.

Мін.

P.S. До речі, дуже прошу припинити істеричний вереск про те що насувається війна і розповіді про потенційного агресора. А особливо про те що на тлі цього треба заборонити критику дій нової влади. Якого біса, вибачте? В державі повним ходом пішла не війна, а президентська виборча кампанія. Час енергії слів, а не мовчання. Ферштейн?

P.P.S. Скріншот зроблений тут.

***

Уривок з мультфільму «Зима в Простоквашино».
Режисер – Володимир Попов, автор сценарію – Едуард Успенський.
© Студія «Союзмультфильм», 1984.

Комментарии

турист

А это уже что то новенькое, респект

ПАТРІОТ UA

Гена а я знаю хто тебе заказав- ЛИСЕНКО , знаю хто кидав яйця - активісти БЮТА, 

Гена ти зараз звертаєшся до дебіла Мірошніченка , як Швондер до Шарікова, Гена ти за останні пів року САМ СЕБЕ ОБДУРИВ .

Ти натравити Шарікова- Мірошніченка на БЮТ не зможеш це одна КОАЛІЦІЯ , тут навіть ні Михайло ні інші авторитети не допоможуть.

Віджали в тебе Гена і твоє " Рідне Місто "  , кинули тебе Гена кинули .

Дам тобі Гена безкоштовну пораду , готуйся до місцевих виборів , навіть якщо всі тебе зрадили навіть якщо все достало і жінка каже досить .

Гена за яйца вони повинні " отвєтить"  ти не збитий льотчик ти поранений лев , тому зализуй рани , збирай наву команду і на амбразуру проти Білого Братства - БЮТ .

ПОМСТА - дуже смачна страва яку потрібно істи потихеньку та холодною як гурман , а ти Гена Гурман .

Шановний Генадій Мінаєв вибачте за фамільярдність , це не длятого щоб Вас образити а для того щоб Вас витягнути із ступора бо Ви були не найгіршим мером в Украіні і найкращім у організаційному плані мер Сум із всіх мерів Сум .

Так що сходи в Украінську церкву , помолися , згадай хто ти є , що ти є грішний і смертний , і що моральні уроди з БЮТ це зло для Украіни .

СЛАВА УКРАІНІ .

ГостьОТОЖ

це до першого стакану Гена.а потим як по маслу:)

AWASS

 
Гена ти зараз звертаєшся до дебіла Мірошніченка , як Швондер до Шарікова

Гена, помнится ты до прихода в кресло мэра был более адекватен. Скажи честно, что больше забирает разум стремление к власти или предательство своих идей? Раньше, я тебя критиковал, теперь - сожалею    :( 

без ника..

Не трогайте морального уродца. Он убогий. Ну его.

AWASS

 
Не трогайте морального уродца. Он убогий.

Не отвергать надо людей, а помогать! Насколько мне известно, Гена понимал ГЛУПОСТЬ своего положения изначально, но потом он все и все предал, так как начал покупать. Результат этого бизнес-проекта - его отправка на свалку. Разница Сережа между мной и тобой в сравнении с ним, мы можем подняться, а он только опуститься. Господа, логикой бизнеса не охватишь, а глупость свою проявишь, Он нам и показал в качестве примера Гену. Когда человек упал, с Божьей помощью, то его не топтать надо, а помочь встать

Тоже не понимаю

"Топтать" може вже і непотрібно - але і піднімати також :
трохи полежить, звикне і йому сподобаеться !

ПАТРІОТ UA

Навіть найбільший грішник має право покаятися , а Гена так заплутався за останній час , дурниць наробив , нагрішив .Так а хто не грішний .

Головне що в тебе Гена є ШАНС все змінити , і своіми вчинками загладити деєкі гріхи перед Богом, і людьми .

Головне Гена якщо хочеш повернути повагу людей , почни ПОВАЖАТИ СЕБЕ , згадай того Гену якого били менти , який йшов разом зі Сумськими студентами , прибирав сміття навколо озера Чешкі , який на зауваження адекватно реагував , той Гена не боявся НІКОГО .

Зараз Гена в тебе є більше рессурсу ніж в 2004 році , більше зв' язків , ти краще знаєш СИСТЕМУ .

Я це до чого , будуть вибори мера СУМ , ти як людина слова на вибори САМ НЕ ІДИ , а обери яку небуть дійсно порядну Людину з якоі буде достойний , професійний мер Сум і негласно підтримай іі .Чому негласно бо якщо дізнаються щотвій пріємник його загризуть усім кодлом .

Також Гена тобі потрібно створювати нову команду, яка буде діяти за новими принципами , без людей з темним минулим , і готуватися йти на Парламентські та на вибори місцевих рад .

Якщо Лисенко переможе , то йому потрібно протиставити сильну опозицію у міській раді .

Це вже твоя Гена справа яка буде тактика , стратегія .Головне щоб ти ПОЧАВ ДІЯТИ для звичайних Сум'ян .

Вибачайте Генадій Мінаєв за повчання , просто якось не долиця Вам писати пасквілі , чи в блогах чи на форумі.Бери НОВУ КОМАНДУ - і до справ .

СЛАВА УКРАІНІ .

Досконалості немає меж

Просто чудо, а не блоги ! Все підкреслено і обведено, цяточками -крапочками виділено ! То червоненьким, то зелененьким окреслено !

Та й прокоментовано ! Та ще й як : помсту в іроніі розбовтано, сарказму додано, злим гумором приправлено - чисто пекельна кухня !

Одне тішить - це вже не пекельна мерія !

А взагалі - ще рік -два виснажливоі праці ( бажано не виходячи з дому ) - і блогер стане просто зразковим ! 

  У С П І Х І В !

ПАТРІОТ UA

Моє вітання всім АДЕКВАТАТ і тобі Гена .

Зараз багато Сумських патріотів обговорює записи Шановного Пана Євгена Положія у фейсбуці , і його думку що зря ПС захищав тебе Гена , від Бютівськоі  заказухи .

Пройшов якийсь місяць і думка головного правдоруба , головного редактора найопозиційнішоі Сумськоі газети " Панорама" різко змінилися , місяць назад Пан Євген журив усіх казав що , бити ,принижувати , обкидати яйцями за заказом це не полюдськи і раптом така метаморфоза .  А все чому : Томущо реально почалися вибори , а вибори це найкращій час для бізнесу. 

Гена ти запитаєш до чого тут ти , тебе ніяк пан Євген ніяк забути не може і у свято Дурня тебе згадав .Начебто Генадій Мінаєв йому звонив і пропонував іти на Вибори мера . 

Ти бачиш Гена , як така поважна людина так завуальовано напрашується щоб ти іі підтримав .

Я оце думаю чи непричетний пан Лисенко до цієі хитромудроі операціі .

Щє є одна новина .Виявляється Штурм , приміщень Партіі Регіонів , та міліціі на " Первомайці"  це зробили якісь там невідомі Украінці під неухильною командою таких Сумських політиків опозиціонерів ,як Лисенко , Ліхман , Мірошніченко .

А " Правий Сектор" виявляється взагалі участі неприймав , і це пише головний редактор " Панорами" . 

Гена ти порадь що робити ПС з цією дезою і тими хто цю дезу росповсюджує , в рамках правового поля .

СЛАВА УКРАІНІ .

патриот укр

Скільки разів я тобі казав Гена ні у Куца , ні у Жука шансів немає а ти впертий , всеодно Жука підтримав .Людина з таким минулим з такими зв'язками , мала мінімальні шанси на перемогу .В мене немає бажання стєбаться з цієі твоєі поразки , я хочу щоб ти нарешті зрозумів , що потрібно слухати умних людей , які присутні у твоій команді і відмовляли від Жука кандидатури пріємніка2 .Лисенко переміг завдяки протесному голосуванню , за принцепом тільки не ЖУК .Іди купляй пляшку якісного Кон'яка чи що там полюбляє Єпіфанов , і йди до нього та до інших МИРИТИСЯ .Якщо з ним найблищі дні не помиритися , то шанси на місцеві вибори будуть в твоєі команди зменшуватися з кожним днем .Гена тобі потрібно відмижуватися від Куца і Жука , ці призвища тягнуть твій особистий рейтинг до низу , але я чесно кажучи невірю що ти хоч щось зробиш , бо ти впертий .

Слава Украіні .

спортсмен

Минаев реально посорился со всеми , как можно было поставить все на Жука , непонятно .

Посорился с половиной города из-за этого .

Ему теперь не бутылку дорогого коньяка брать надо , а ЯЩИКАМИ его скупать .

view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поганці (П'єр Періфель, 2022)
Поганці (П'єр Періфель, 2022)
Кино Планета Кіно
10.00; 12.00; 14.00
Бетмен (Метт Рівз, 2022)
Бетмен (Метт Рівз, 2022)
Кино Планета Кіно
10.20; 13.15; 15.45
Хто тобі доктор? (Тристан Сегела, 2019)
Хто тобі доктор? (Тристан Сегела, 2019)
Кино Кінопалац "Дружба"
15.30
Швидка (Майкл Бей, 2022)
Швидка (Майкл Бей, 2022)
Кино Планета Кіно
11.10; 13.50; 14.45; 16.30

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.