Блоги

Кадри вирішують УСЕ!

Кадрова криза в УПЦ Київського патріархату явище в принципі не нове. Причини тут також самі тривіальні. Храмів – обмаль, спонсорів – також «днем з вогнем..», конкуренти з Московського патріархату чи баптистів вільно дихати не дають, да і відверто кажучи рівень релігійної свідомості жителів Сумщини не на висоті.


Інша справа – Західна Україна – там і накормлять, і напоять, і посадють, і пополють. І москалів клятих ненавидять усією душею, одним словом Рай на землі .
Але ж якось треба викручуватися й тут, адже як тоді доповідати в центр, що єпархія в Сумах безперервно зростає та зміцнюється.
Ось і приходиться церковному керівництву обирати з того що є. А те що є …., це неперевершено!!


Кадрова політика керівника Сумської єпархії це справа сугубо індивідуальна, але дуже несподіваним кроком стало звершення іподияконської хіротонії над мешканцем м. Тростянець Владиславом Ломовим.
Подія - по суті ординарна, посада – найнижчий щабель у церковній ієрархії. Але ж колорит «надбання» перевершує усі ймовірні фантазії.

Владислав Ломов, чи вірніше тепер вже отець Владислав один з регіональних лідерів славнозвісної «Свободи», активний учасник усіх можливих й не можливих протестних акцій як на Сумщині так і на «Майдані», силових протистоянь з правоохоронцями, перелік можна наводити безкінечно.
Як свідчить наявний досвід - схильний до агресивної, іноді неадекватної поведінки та вчинків.

Звісно Христос казав: «Хто без гріха – нехай перший кине в мене камінь!».
Але ж хотілося б звернутися до Сумського архієрея, Владико, будь-який служитель Церкви – це її обличчя та чи всім до вподоби стане таке обличчя. Можливо негаразди УПЦ КП полягають не лише в злосності «клятих москалів», а в реальності того, що «кадри вирішують усе»!.

view counter
view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.