Блоги

Яценюк представляє Європі Кличка, як тупого радикала

Євромайдан переріс у розряд дойної корови. Кожна комаха намагається позиціонувати з себе слона і відірвати як найбільше бонусів з цього політичного балагану. Опозиційні лідери, немов шути на званому обіді, намагаються звернути на себе увагу купки новостворених навколомайданівських громадських рухів і течій. Схилити до себе нажаль не те, що не виходить – їх просто не сприймають.
Опозиційні заклики та вимоги, по суті, владою виконуються. З’являється можливість знову дірватись до державної «кормушки». Однак, при цьому, для всіх хорошим не будеш. Річ іде про тих активістів, що залишились на центральних вулицях столиці та у деяких адмінбудівлях нашої країни. Як їм пояснити, що цирк закінчено, посади отримано, наразі всім дякуємо, треба йти по домівках.
Так вже не буде. Люди і самі не проти трохи відірвати грошенят хоч би і від місцевих бюджетів. Адже багато грошей було отримано від різних спонсорів і для різноманітних кампаній та акцій, що увесь час супроводжують Євромайдан. А він ще, до речі, триває. Світові лідери так загрались з Україною, що наразі самі у шоці від своїх дій. Все змішалось в Україні.
Наразі всі закулісні плани щодо Євромайдану і його майбутнього сконцентрувались у Мюнхені. Опозиційні лідери вже звідти будуть піаритись та циганити допомогу як фінансову, так і політико-психлогічну. Яценюк і Тягнибок підготувалися заздалегідь. Прийняття закону, яким скасовано ряд Законів від 16 січня цього року, вони вважають добрим знаком. Проте, найбільшою проблемою Яценюк вважає також сам процес його виконання в частині звільнення євромайданівцями адмінбудівель та частини території Евромайдану. Це він вкладав у вуха пана Томбінські, посла ЄС в Україні, напередодні Мюнхенської конференції з питань безпеки. Однак, пообіцяв організувати відповідну політкампанію по виконанню умов цього закону євромайданівцями разом із «Свободою». Томбінські ж, пообіцяв організував зустріч Яценюка і Кличка з К.Ештон на Мюнхенській конференції. Протягом бесіди у вухах Томбінського також не вщухала інформація про «радикалізм» і «непоступливість» Кличка. Цю ж проблему Томбінські вирішив детально обговорити вже після Мюнхенської конференції.
Ось такий він цікавий, український «Євромайдан».

Сергій Поличевський, “Політичний герменевт”

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ми - монстри 2 (Гольґер Таппе, 2021)
Ми - монстри 2 (Гольґер Таппе, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00; 16.25
Кінгс Мен (Метью Вон, 2021)
Кінгс Мен (Метью Вон, 2021)
Кино Планета Кіно
21.45; с 27.01.2022 - 11.00; 18.40
Курорт (Тейлор Чієн, 2021)
Курорт (Тейлор Чієн, 2021)
Кино Планета Кіно
20.50; 22.30; с 27.01.2022 - 21.30
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.