Блоги

Мрія про Соларис

Добрый день сумскому евро-интернет-сообществу и не только :-)

Напередодні ухвалення у Верховній Раді Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік» написав листи з пропозиціями у розрізі міста Суми до цього законопроекту Народним Депутатам України (НДУ) від Сумщини:

– Волкову Олександру Михайловичу;
– Деркачу Андрію Леонідовичу;
– Медуниці Олегу В’ячеславовичу;
– Мірошниченко Ігорю Михайловичу;
– Молотку Ігорю Федоровичу.

Адресати зараз перелічені у алфавітному порядку.

«Узагальнені» скани листів додаються. Тільки «побажання» і «мрії» міста Суми в останньому розділі листа до НДУ викладені по принципу – кому що… Smile по-братськи!

Лист_НДУ_01Лист_НДУ_02 Лист_НДУ_03

Народним депутатам України Ірині Купрейчик, Володимиру Шульзі і Вікторії Бабич писати не став. Перша навряд чи турбуватиметься цим питанням, другий навряд чи зрозуміє його з економічної точки зору, а третій – апріорі, тому що… Sad

Краще замість цих трьох нардепів напишу завтра голові парламентського Комітету з питань бюджету Гєлєру Євгену (чи Євгенію, треба з’ясувати) Борисовичу. Все одно усі шляхи в ці наступні два тижні ведуть у цей комітет.

Тепер по суті пропозицій. Стисло.

1. Зняти вилучення з місцевого бюджету до державного 5,3744 млн. грн., яке пропонується у проекті бюджету держави на 2014 рік. Натомість надати СПРАВЕДЛИВУ дотацію вирівнювання у розмірі 34,8599 млн. грн. Сума = «плюс» 40,2343 млн. грн.

2. Передбачити додаткову дотацію вирівнювання фінансової забезпеченості на виконання делегованих повноважень у сумі 87,6577 млн. грн.

3. Розглянути питання і ввести відповідну норму до Закон України «Про державний бюджет України на 2014 рік» одночасно з внесенням змін до Бюджетного Кодексу України про списання раніше наданих місту Суми середньострокових позик.  За 2009-2012рр. це було всього 28,0 млн. грн. Але за 11 місяців цього року ці позики становлять вже майже 54 млн. грн. Це відбувається через те що у Мінфіні зовсім не можуть рахувати макроекономічні показники і доводять фантастичні контрольні цифри по виконанню доходної частини бюджету. Тобто, треба списати біля 84 млн. грн.

Сума = «плюс» 212 млн. грн., що приблизно становить 16% від бюджету міста Суми. Це цілком реальні кошти, які здатен держбюджет повернути у місто Суми! Немає нічого фантастичного! В іншому випадку Сумська міська рада буде приймати рішення про відмову від виконання делегованих повноважень. Бо не тільки вже «наболіло», а навіть остаточно «достало!». УВАГА! Треба перечитати даний абзац ще раз!

4. «Побажання» і «мрії» міста Суми. Якщо НДУ від Сумщини мають бажання щоб місто Суми мало хоча б який розвиток, а не «прозябало» і далі, будь ласка, дуже Вас усією громадою міста просимо – влаштуйте в Верховній Раді 2014 рік справжнім «роком РОЗВИТКУ місцевого самоврядування», який ініціював Президент України Віктор Федорович Янукович.

Власне на РОЗВИТОК місцевого самоврядування в місті Суми (соціально-економічний розвиток, вірніше) вкрай потрібні державні кошти по наступним проектам (проектно-кошторисна документація є в наявності):

1) реконструкція центрального каналізаційного напірного колектору та очисних споруд – 52 млн. грн.;
2) добудова шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги – 27 млн. грн.
3) придбання тролейбусів – 40 млн. грн.;
4) будівництво доріг та ліній освітлення в 12 мікрорайоні – 17 млн. грн.;
5) реконструкція будівлі Реального училища (школи №4) – 10 млн. грн.

Сума = «плюс» 146 млн. грн. Але щоб міський голова «узбагоился» і не називав нікого дуже поганими словами у 2014 році буде достатньо надання субвенції місту Суми на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у розмірі 79 млн. грн.

Всього: 212 + 79 = 291 млн. грн. Що таке 291 млн. грн. для держави? Просто пил, попіл. А для міста Суми – це ого-го!

Якщо ні… Є інший вихід! Тоді, шановні НДУ, приймайте новий Бюджетний Кодекс України, де буде записана європейська норма про те, що на території залишаються принаймні 2/3 податків, які збираються на ній. Тоді мені і місту взагалі не будуть потрібні дотації, субвенції і таке інше. Місто Суми по інфраструктурі за 7-10 років перетвориться на Ганновер (не менш)! Мінфіну кошти будемо позичати. Гарантую пільгові відсотки.

До речі, Ангелі Меркель цілком достатньо 1/3 доходів від зведеного бюджету Німеччини для виконання державних функцій та ще і для того, що б весь Євросоюз підгодовувати! 2/3 податків залишаються у бюргерів на місцях, там де ці німці та німкені мешкають і кожного дня ходять по нормальних тротуарах та їздять на нормальному транспорті (Solaris) на роботу.

***

А взагалі, 2014 рік на порозі і майже Христос народжується! Славимо його!

Бажаю усім щастя! Щастя є – його не може не бути! Тільки воно знаходиться біля ЄС, про це слід пам’ятати… Smile

З повагою до НДУ від Сумщини та громади міста Суми, Геннадій Мінаєв.

***

Мы легли на дно, мы зажгли огни.
Во Вселенной только мы одни

Гни свою линию,
Гни свою линию,
Гни свою линию,
Гоpят огни,

Свеpкают звезды.
Все так сложно, все так пpосто.
Мы yшли в откpытый космос.
В этом миpе больше нечего ловить

Гни свою линию,
Гни свою линию,
Гни свою линию,
Гоpят огни

Мы легли на дно, мы зажгли огни. 
Во Вселенной только мы одни.
А ты

Гни свою линию,
Гни свою линию,
Гни свою линию.
Гоpят огни

Песня «Линия жизни» (2001).
Музыка и слова – Александр Васильев.
Исполнение – Сплин.

view counter

Комментарии

Моргана

Троллейбусы, революция, еврофонтан, еврофлаг- очень важно всё это. Здоровый человек о хорошем думает, у него хорошие мысли. Чтобы быть здоровыми и придумал какой то добрый человек противотуберкулёзный диспансер. Так вот я сегодня узнала что в этом самом главном и центральном диспансере уже 4 месяца не работает аппарат для флюорографии. Такая дикая несправедливость. Тысячам людей города нужна  основная диагностика а её нет. Интересно администрация города знает об этом?

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.