Блоги

Формуємо групи самооборони

Шановні сумчани!
Учора влада на чолі з Віктором Януковичем, зрадивши мільйони українців, відмовилась від підписання асоціації з Європою. Сотні тисяч людей по всій Україні стояли на майданах і вимагали лиш одного – підписати асоціації з Європою, проте Янукович вирішив ввести в Україні диктатуру.
Найстрашніше сталося вночі. На Майдані Незалежності в м. Київ 3-х тисячна армія бійців «Беркуту» з особливою жорстокістю і цинізмом розігнала людей, які протестували. Били всіх: і хлопців, і дівчат, і старих. Вчора ми з вами лягли спати в державі з назвою Україна, а прокинулись в країні беззаконня і диктатури.
Режим Януковича перейшов межу. Він буде боротися до останнього. Йому все одно, яка буде реакція західних політиків.
Шановні земляки, ми маємо самоорганізовуватися. Спільно з громадськими організаціями, активною молоддю та політичними партіями ми маємо дати відсіч цій злочинній владі. Протидія режиму Януковича може бути ефективною лише тоді, коли вона добре організована.
На даний момент я закликаю активних сумчан створювати групи самооборони. Якщо ви хочете діяти в координації зі мною, тримайте зв'язок з моїми помічниками (телефони: 0662330120 - Микола, 0669901393 – Андрій). Такі групи мають бути мобільними і автономно забезпеченими, складатися із фізично здорових чоловіків, готових відносно довгий час перебувати в столиці. Важливий аспект – такі групи мають складатися з людей, яких ви особисто знаєте, щоб не допустити провокаторів. Слідкуйте за моїми повідомленнями в соцмережах.

 

Комментарии

Славик

Предлагаем всем сплотиться вокруг лидера сумской оппозиции, народного избранника, любимца десятков тысяч сумчан, способного дзюдоиста, борцв за правду-матку г-на М-цы Олега. Он - самый сильный сумской политик. 

Г-ин М-ев ещё сильнее, но он при власти, и ему нельзя сейчас лезть на рожон, иначе может опечалить своих поклонников - лишиться кресла.

Все - на майдан! Ганьба и геть.

AWASS

Как можно представителю народной власти призывать народ против власти??? Провокатор, чего тебе не хватает? Явно совести!!!

Гостья

все правильно он призывает - власть народную против антинародной!

AWASS

 
все правильно он призывает - власть народную против антинародной!

Правильно можешь возмущаться ты. А человек наделенный доверием тысяч людей, которые его избрали при ДАННОЙ власти, призывов таких делать не может. Раньше надо было возмущаться, когда в нардепы шел!

МИР

ВОТ НЕДОНОСОК!

Славик

"""ВОТ НЕДОНОСОК!"""

Откуда ты это узнал? Советуем не болтать впустую языком.

Гость 55

Славик ! Буквально сегодня мне рассказали про еще двух недоносков !
А правда , что ты - и гимнадий - ну просто, как две капли воды ?
Если да, то к тебе я тоже буду обращаться как к скотине, т.е. к гимнадию , да ?

Славик

"""А правда , что ты - и гимнадий - ну просто, как две капли воды ?
Если да, то к тебе я тоже буду обращаться как к скотине, т.е. к гимнадию , да ?"""

Нет, Вы не прав. Мы с Геннадием, как я уже неоднократно намекал, хоть и имеем одну душу, но находимся в разных физических телах и НЕПОХОЖИ друг на друга.

А Геннадий - далеко не скотина, а глубоко уважаемый в народе человек, победитель двух избирательных марафонов, с огромным отрывом обошедший серебряного призёра г-на Федорченка. Так что постарайся его, Геннадия то бишь, зауважать. И тебе самому потом легче станет. Крепче спать будешь без таблеток.

view counter
view counter
Сімейка Крудсів 2: Нова ера (Джоел Крофорд, 2020)
Сімейка Крудсів 2: Нова ера (Джоел Крофорд, 2020)
Кино Планета Кіно
10.30; 12.30; 14.00; 14.30; 16.30; 18.40; с 28.01 - 10.15; 14.00
Ще по одній (Томас Вінтерберг, 2020)
Ще по одній (Томас Вінтерберг, 2020)
Кино Планета Кіно
20.45; с 28.01 - 20.00
Диво-жінка 1984 (Петті Дженкінс, 2020)
Диво-жінка 1984 (Петті Дженкінс, 2020)
Кино Планета Кіно
12.00; 15.00; 18.00; 20.15; с 28.01 - 17.45

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.